134 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Vos, geb. Kroon, wed. A. W|. H. de, Berkelsingel 19. VOS CAROLINE DE, Sprongstraat 2. Magazijn van Dameshandwerken, Kindergoederen, Dames-Glacé- Handschoenen. Levering van complete uitzetten. *Vos G. de, assuradeur, Berkelsingel 19. VOS DE BROEKHUYZEN. Makelaars in Vaste Goederen, Assurantiën en Hypotheken. Zutphensche Spiegelglas Verz.-Mij. Kantoor Oudewand 11. Vos J. de, arbeider, Wanne 11. ♦Vos M. C. de, Rozenhoflaan 6. ♦Voskamp H. E. J. C., verversknecht, Hoogestraatje 16. Voskamp, geb. Everhard, wed. H. W., Achterhoven 40. ♦Voskamp J. C., landbouwer, Spittaalstraat 58. ♦Vossevelde J. W., rijks-veeopzichter, Tadamasingel 90a. Vree J. de, Bornhof. ♦Vreede H. M. de, bediende, Hoogestraatje 30. Vreede A. D. de, arbeider S. S., Polsbroek 75. Vreede J. C. de, voerman, Beekstraat 22. Vreeman A., Bornhof. Vreeman, geb. Meijer, wed. E., Ruitershofje. ♦Vreeman G., postconducteur, Spittaalstraat 26a. ♦Vreeman G. W., kleermaker, Vijfmorgenstraat 4. ♦Vreeman H., in garen en band, Pelikaanstraat 15. ♦Vrendenbarg G., remmer S. S., Marschweg 6. ♦Vriend H., ing.-verificateur v/h. kadast., Martinetsingel 13. ♦Vries A. de, remmer S. S., Beekstraat 42. ♦Vries A. de, caféhouder, Barlheze 68. Vries mej. A. G., rijkstelephoniste, Brugstraat 5. Vries geb. Brouwer, wed. A. H. de, Weg n. Warnsv. 16. Vries C. de, onderluit. inf. O. I. L., Warnv. Weg 56. Vries, geb. Voskamp, wed. E. J. de, wollenn., Rijkenhage 24. Vries E. J. de, zadelmaker, Rijkenhage 24. "V ries G. de, wagenmaker, Lievevrouwenstraat 16. Vries H. de, in galanterieën, Beukerstraat 61. Vries, geb. Aldag, wed. J. de, Berkelkade 2. ♦Vries J. de, rijksambtenaar, Spittaalstraat 16. ♦Vries J. de, arbeider, Weg naar Voorst 10. De Zutphensche Courant is het meest gelezen blad ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 135 ♦Vries J. J. de, geneesk. instrumentmaker, Rozengracht 17 Vries mej. M. de, Zaadmarkt 98. Vries M. J. de, lompensorteerder, Groenesteeg 108. ♦VRIES P. DE, Broederenkerkplein 13, tel. 32. Lood- en Zinkwerken Aanleg van Gas- en Water leiding en Electrische Schellen en Magazijn van Huishoudelijke Artikelen. Vriezekolk, geb. Graeuwert, wed., Ruitershofje. ♦Vroeg A. A., lijnwachter rijkstelegraaf, Barlheze 99a. Vroemen J. M. H„ opzichter S. S., Stationsplein 8. ♦Vromen A., koopman, Laarstraat 21, tel. 362. ♦Vromen M., koopman in papier, Houtmarkt 85. Vroom A. J., winkelbediende, Kuiperstraat 32. ♦Vroome M. de, landmeter, Stationsweg 11. Vrossink B., arbeider, Polsbroek 152. Vrossink Petronella H., werkvrouw, Zevennotenboomenstr. 6. Vrugtman mej. A., onderwijzeres i/d. handw., Beukerstraat 42a. Vrugtman mej. A., Beukerstraat 62a. ♦VRUGTMAN J.Bzn. E., Lange Hofstraat 29, tel. 220. Slager in Rund- en Kalfsvleesch. Vrugtman mej. H. J., Beukerstraat 62a. ♦Vrugtman J.Bzn., J. A., hoofd van school G., Waterstr. 20. ♦Vrugtman J. H., slager, Vischpoortplein 12a. Vrugtman mej. J. M., onderwijzeres, Waterstraat 20. Vijver, geb. Harmsen, wed. G. van de, Broederenkerkhof 17a. ♦Vijver G. van de, beltbaas bij de gemeente-reiniging, 's Gravenhof 2. Vijver mej. G. L. van de, costuumnaaister, Broederenkerkh. 17a. W ♦Waanders A., sigarenmaker, Graaf Ottosingel 53. Waanders C., visscher, Graaf Ottosingel 175. ♦Waanders Jr., H., arbeider, Graaf Ottosingel 173. Waanders K. H., letterzetter, Graaf Ottosingel 159. ♦Waard A. de, perroncontroleur S. S., Barlheze 23a. Waas J. C. van, conducteur S.S., Weg n. Voorst la. ♦Wagenvoort B. J., verversknecht, Hoornwerk 7. in het Oosten van Gelderland.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1910 | | pagina 71