I* ff. A. M. VI SCHV1IDT, 110 ADKESBOEK VAN ZUTPHEN. Z5*L Sanderus A., opperw.-administrateur der huz., Nieuwstad 76. ♦Santen H. N. Br. van, commies ter secretarie, Buitensingel 106. ♦Santing H., telegrafist S. S., Warnsv. Weg 46. Sap, geb. Robers, wed., Vijfmorgenstraat 23. Sars mej. C. J. M., onderwijzeres, Geweldigershoek 39. Salomon H. H. F., ambtenaar S. S., Kerkstraatje 5. ♦Sauter H. A., onderwijzer, Deventer weg 27. Schaafsma J. U., opzichter machinist H. IJ. S. M., Sta tionsweg 12. Schaap A., particulielr, IJsselkade 24a. ♦SCHAAP H.Jzn. A., Groenmarkt ii. Tabak, Sigaren en Koloniale Waren, prima Granen en zuivere Natuurboter. Schaap mej. J. A., IJsselkade 24a. Schaap mej. H. C., IJsselkade 24a. ♦Schaap J. C.,. Kanonsdijk 46. ♦Schaap N., bakker, Laarstraat 110. ♦Schaap Ph., particulier, Laarstraat 24. ♦Schaapveld B. J. J., handelsreiziger, Tadamasingel 7a. Schaapveld, geb. Lier, B. J. J., costuumnaaister, Tadamas. 7a. ♦Schaapveld H., in zeevisch en bierbottel., Marschpoortstraat 23. ♦Schaffers Th. R., leerl.-machinist S. S., Lange Hofstr. 6a. Schagen van Soelen, mej. M., kantoorbediende, Spittaalstr. 3. Scharff F. W., zadelmaker, Laarstraat 114. ♦Scharrenberg D. G., kantoorbediende, Buitensingel 80. Scharrenberg, geb. Hulscher, wed. J., in suikergoed, Rijkenhage 45. Scheephorst J., arbeider, Spittaalstraat 101. Scheephorst J. P., opperman, Halvemaanstraat 40. ♦Scheer A. F. van der, handelsreiziger, Berkelkade 9. Scheerder, geb. Winter, wed. W.„ Achterhoven 1. ♦Scheffer S., koopman in matten, Laarstraat 94. Schegget, geb. Brouwer, wed. J. ter, Bakkerstraat 6. ♦Schegget J. ter, kleermaker, Nieuwstad 18. ♦SCHEGGET Jr., J. ter, Rozengracht 13, Marchand- Tailleur, Heeren- en Dameskleeding naar maat. tSchegget J. ter, barbier, Spittaalstraat 108. ♦Schegget J. ter, bakker, Barlheze 31. in het Oosten van Gelderland. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. lil Schegget J. W. ter, opperman, Groenesteeg 97. Schellenberg mej. H. S., in Sigaren, Nieuwstad 47. SCHELLENBERG, Fa., Nieuwstad 47, tel. 69, Magazijn van fijne Sigaren en Sigaretten, Cacao en Chocolade. Schenkel mej. B., verpleegster, Coehoornsingel 3 Schepers F., Bornhof. ♦Schepping H., stadstimmerman, Wambuisstraat 2. Scherer F. K. O., Spittaalstraat 17. Scherpenhuizen A., verver, Lievenheersteeg 38. Scherpenhuizen, geb. Kramer, Wed. H. W. J., Polsbroek 169. Scherpenhuizen J. F., arbeider, Groenesteeg 28. Scherpenhuizen jM., metselaar, Tadamasingel 5. ♦Schiermeijer J. W., sigarenmaker, Lievenheersteeg 13. Schieven mej. G. H. G., Oudewand 19. Schifferstein J. M., schoenmaker, Groenesteeg 50. Schild H., kermisreiziger, Hoogestraatje 78. Schildwacht, geb. Reidels, wed. E. B., Dieserstraat 28a. Schildwacht J. H., arbeider, Hoogestraatje 19. •Schillemans W. J., boekdrukker en uitgever (eigenaar der c< Jra W' J' Tllieme Cie-), Stationsplein 9, tel. 53. Schillemans mej. H., Berkelkade 13a. ♦Schillemans H. G. J., uitgever, Houtmarkt 66, tel. 202. Schilten, geb. van Muilen, wed. H., Laarstraat 128. Schimmel, geb. Pasman, wed. G. J., Baankstraat 28. Schinkel A., arbeider, Hoogestraatje 59. ♦Schiphorst H. J., slager, Martinetsingel 23, tel. 390. ♦Schipper G., wisselwachter S. S., Weg naar Laren 173 Schipper H., Bornhof. Schlahmilch H. J. J., boekhandelaarsknecht, Groenesteeg 4a Schlecht, geb. Westerhof, wed. D., Overwelving la. Magazijn „de Gouden Bril". OPTICIEN, INSTRUMENTMAKER, Rozengracht 17hoek Apenstert. Telephoon No. 5. Schmidt mej. C., onderwijzeres, Geweldigershoek 39. ochmidt H. J., stukadoor, Groenesteeg 84. Abonneert u op de ZUTPHENSCHE COURANT, f 1.— per kwartaal, per post i l.SO.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1910 | | pagina 59