70 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. *Kluft J., pakhuisknecht, Kolenstraat 14a. tKluin D., gep. telegraafwachter, Kruisstraat 19. ♦Kluin G. A., tuinman, Kruisstraat 19. ♦Kluin G. C., korp. bij de Kol. Reserve, Molenbeekstr. 1. ♦Klumperi H., voerman, Kruisstraat 72. ♦Klumpert J., gep. militair, Bakkerstraat 1. ♦Kluijtenberg A. F., kleermaker, Kerkhof 13. ♦Knegjens C., gepens. lijnwachter bij de telegraphie, Emm. Weg Te "r ♦Knegjens Jr., C., /uuakundig opzichter/ Emm. Weg 7e. Knegjens mej. J. G., telephonists, Emm. Weg 7e. ♦Knippenberg R. A., timmermansknecht, Tadamasingel 29. ♦Knobbe S., arbeider, Schoolstraat 6. Knobbe Jr. S., likeurstokersknecht, Halvemaanstr. 11. ♦Knol C., koopman, Laarstraat 199. ♦Knol H., caféhouder, Laarstraat 31. ♦Kobus G. J., rentmeester Burgerweeshuis, Kuiperstraat 20, tel. 114. Koch, geb. Rensen. wed. G. J. L., Geweldigershoek 39. ♦Koch J., machinist H. IJ. S. M., Hoornwerk 17. ♦Koebergen J. A., barbier, Hoogestraatje 25. ♦Koekkoek A. A., handelsreiziger, Pelikaanstraat la. Koekkoek Aaltje, Sarepta-stichting, Louisesingel 2. Koel J. F., koetsier, Polsbroek 235. Koelink, geb. Brouwer, wed. G., Laarstraat 15. ♦Koelman A. M., bouwkundig opzichter, Sprongstraat 11. ♦Koenderink A. J., wisselwachter S.S., Weg naar Laren 40. Koenderink, geb. Hammerman, A. J., Dieserstraat 22. Koenders, geb. Olthof, wed. A., Sarepta-stichting, Louises. 2. Koenders A., Heukestraat 14. tKoenders A., voerman, Emm. weg 91. Koenders G., landbouwer, Baankstraat 29. Koenders, geb. Rouwenhorst, G., Laarstraat 57. tKoenen G. J., barbier, Spittaalstraat 105. Koenen P., schildersknecht, Laarstraat 62. ♦Koers H. J., fabrikant, Oudewand 34, tel. 236. Koerselman E., timmerman, Spittaalstraat 21. tKoerselman G., kantoorbediende, Tadamasingel 70. ♦Koerselman G. J., bakker, Vischpoortplein 9a. ♦Koerselman H., rijwielreparateur, Spittaalstraat 19. in het Oosten van Gelderland. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 71 ♦Koerselman J. H., handelsreiziger, Tadamasingel 67. Koerselman J., Polsbroek 36. Koerselman, geb. Baarschers, wed. R. J., Tadamasingel 70. Koersen geb. Kerkmeijer, wed. J. H., Laarstraat 80. Koetsier mej. J. Chr., rijkstelephoniste, Lange Hofstr. 18. ♦Koetsier L., kruidenier, Lange Hofstraat 18. ♦Kohier H. C., rijtuigmaker, Laarstraat 28. Kok Joh. Elisab., naaister, Bornhof. ♦Kok A. M., bankwerker H. IJ. S. M., Turfstraat 33. Kok T., venter, Polsbroek 122. ♦Kolber G. C., gemeentebode, Kerkhof 7. ♦Koldewijn H., stadsarbeider, Weg naar Laren 215. Kolk, geb. Plettenburg, wed. A. van der, Walstraat 9. Kolk J., arbeider, Berkelsingel 94. Kolkman mej. H., bew. huis van bewaring, Martinetsingel 2. Kolkman J. A. W., verpleger, Waterstraat 24. ♦Kolleman G., sigarenmaker, Beekstraat 51a. KONING SIEBELINK, firma M. J., Hofleverancier, Sprongstraat i, tel. 56. MAGAZIJN van LUXE-ARTIKELEN. Galante rieën. Porselein, Kristal, Goud en Zilver. Specialiteit in Reisbenoodigdheden en fijn Leder werk Verzilverde en vernikkelde Huishoudelijke Goederen, Lampen, enz. Koning, geb. Allard, wed. A., Barlheze 38. §Koning J. N. de, kantoorbediende, Overwelving 6a. ♦Koning Dr. P. de, leeraar oude talen gymnasium, Rozenhoflaan 19. ♦KONINGSVELD W. D. C., Nieuwstad 14, tel. 245. Instrumentmaker. Opticien. Brillen, Pince-nez. Verbandartikelen. Breukbanden. Buikbanden. Fijne Staalwaren. ♦Konijnenberg A., arbeider S.S., Warnsv.weg 82. Konijnenberg, geb. Veldhof, wed. A., kruidenier, Baankstr. 4. Konijnenberg wed. H., melkhuish., Overwelving 2. ♦Kooistra B., bediende, Polsbroek 70. Abonneert u op de ZUTPHENSCHE COURANT, f 1.— per kwartaal, per post f 1.50.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1910 | | pagina 39