44 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. ♦Goudsmit Dr. B. C., oud-direct, der H. B. S., Stationsweg 13. Govers A., schippersknecht, aan boord. ♦Graaf L. de, schrijnwerker, Weg naar Laren 62. ♦Graaf L. de, rijksklerk bijl de registratie en domeinen, Halterstraat 1. Graaf L. de, conducteur der posterijen, Buitensingel 38. Graaf M. de, leerl.-mach. S.S., Spittaalstraat 116a. Graaff mej. M. J., verpleegster, Coehoornsingel 3. Graeuwert, geb. Grevink, wed., Schoenmakerstr. 2. ♦Graeuwert H. J., tapper, Schoenmakerstraatje 2. GRAND HOTEL DU SOLEIL, Zaadmarkt 91. Bonds- Hötel en van Ned. Automobiel-Club, Garage en Benzine-Depót, tel. 70. ♦GRAVESTEIN J., Nieuwstad 17, tel. 163. Confiseur, Cuisinier. ♦Greef D. de, opperw.-administrateur der huz., Nieuwstad 67a. Greutink W., agent van politie, Tadamasingel 16. ♦Greven D. J., schoenmaker, Lunettestraat 46. Greven J. A., tuinman, Geweldigershoek 39. Grevink mej. J. B., Paardenwal 2. Grieven, geb. Sevink, wed., Halterstraat 31. ♦Groen J. A., controleur der treinen S.S., Tuinstraat 2. Groenendijk R., bureelambtenaar rijkswaterstaat, Marschw. 25. ♦Groeneveld B. J., pakhuisknecht, Tadamasingel 10. ♦Groeneveld J., letterzetter, Warnsveldscheweg_26. ♦Groenheim G., directeur der muziekschool, Waterstr. 1. §Groensmit J. G., onderwijzer, Laarstraat 18. tGroeve H. M., treinpoetser S.S., Polsbroek 72. Groeve II. Th., Polsbroek 72. ♦Grollers H. J., behanger, Dieserstraat 68. Grollé, geb. Vrugtman, mej. K., Tadamasingel 43. ♦Grommers II., botervisiteur, Coehoornsingel 48a. ♦Groningen A. J. van, kleermaker, Laarstraat 38. Groot Enzerink, wed. II. W., winkelierster, Weg n. Emm. 16. Groot A. de, pakhuisknecht, Ravenstraatje 5. fGroot A. de, arbeider, Achterhoven 36. Groot, geb. Garritsen, wed. G. de, Wambuisstr. 31. ♦Groot J. M. de, chef de bureau S.S., Deventerweg 65. De Zutphcnsche Courant is het meest gelezen blad ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 45 ♦Groot Th. K. A. de, boekhandelaar, Houtmarkt 46. ♦GROOT W. J. C. DE. Nieuwstad 6. Likeur-, Cognac- en Wijnhandel. Binnen- en Buitenlandsch Gedistilleerd. GROOTE Firma D. DE, Turfstraat 33 en 35. Café- Restaurant „Groote" Aparte Eet- Vergaderzaal. Koffiehuis met 2 Billards; Slijterij in Wijnen, Bieren, Binnen- en Buitenlandsch Gedistilleerd. Stalling voor Paarden, Rijtuigen, Fietsen en Auto's. tGroote -Jr., de, muziekleeraar, Turfstraat 35a. ♦Groote G. A. de, zadelmaker S.S., Broederenkerkhof 17a. Groote mej. J. J. H., de, muziekonderwijzeres, Nieuwstad 60. Groote, geb. Pot, wed. J. de, Weg naar Laren 125. Groote J. W. de, caféhouder, Turfstraat 35a. Groote J. W. de, Broederenkerkhof 9. Groote, geb. Buitenhek, E. de, breister, Broederenkerkh. 17a. ♦Groote Haer G., bakker, Waterstraat 9. ♦Groote Haer W., brievenbesteller, Emm. Weg 46. ♦Groote V illink G. J., arbeider, Hoogestraatje 92. ♦Groothof!" G., St. Elis. Gesticht, Geweldigershoek 39. Groot Wesseldijk M. J., boekhouder, 0. en N. Gasthuis, Vischpoortplein 2. ♦Grotenhuis A. L., boekhouder a.d. gasfabr., Weg n. Laren 117. Gruiter firma C. de, ondern. stoomboot Jhr. Coenen. Gruiter F. C. de, kapitein, aan boord. Gruijters mej. A. Th. M. en Chr. A., in dames modeartikelen, Turfstraat 27. Grijff, geb. v. d. Burg, wed. Hj. de, Spittaalstraat 114. Grijs A ..J. de, rustend priester, Geweldigershoek 39. Grijsser J. J. H., bediende, Melatensteeg 54. Guldemond, geb. van Loo, wed. M. E., Schupstoel 5. ♦Gulik H. B. van, handelsreiziger, Sprongstraat la. ♦Gulik P. van, rijtuigfabrikant, Spittaalstraat 28. Gulik Dr. W|. J. van, officier van gezondheid le. kl„ Coehoornsingel 58. Gijsbers H. J., concierge gebouw arbeidersver. Halterstr. 14. ♦Gijssel J. van, vrachtrijder, Melatensteeg 13. Gijtenbeek mej. B. van, verpleegster, Proostdijsteeg 1. in het Oosten van Gelderland.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1910 | | pagina 26