210 ADRESBOEK van ZUTPHEN. Buitenland. Brieven. België 10 cent, overige landen in Europa 12.'-.j'ct. Ned. Koloniën: per zeepost 5 ct., per landmail 12,1, et. voor eiken brief, het gewicht van '20 gram niet te boven gaande en 7y, ct. voor elk gewicht van 20 gram of gedeelte van 20 gram boven het eerste gewicht van 20 gram. Gedrukte stukken. Landen in Europa, uitgezonderd België, 'Jl'o cent per 50 gram. Nederl. Koloniën. Per zeepost 2 cent per 50 gramlandmail 2y, ct. per 50 gram. België. Couranten: Van 1 tot en met 25 gram 1 cent: boven 25 tot 1<M gr. ct.boven 100 tot 200 gr. 5 ct. Iedere 100 gram of gedeelte daarboven 2}4 ct. meer. Andere gedrukte stukken Van 1 tot en met 15gram 1 cent; boven 15 tot 50 gram 2>£ ct. Iedere 50 gram of gedeelte daar boven 2>£ cent meer. Vrachtkarren. Vertrek. Naar Apeldoorn, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag 's nam. 2 uur, J. B. Oelman, Prins. Arnhem en tusschengelegen plaatsen, Maandag, Woens dag en Donderdag, 's nam. 4 uur, Prins, en Maandag en Donderdag 's avonds, van Gijssel, Melatensteeg. Buurlo, Vrijclag *s midd. 2 uur, Lange Wagen. Brammen en Arnhen, Maandag, Woensdag, Donderdag, Zaterdag, 's nam. 4 uur, Prins. Brammen, dagelijks trekkar, 's middags 12 uur en 5 uur, Prins, Marschpoort. Deventer, Dinsd., Dond. en Zaterd., 's nam. 2 uur, voorm. Koot, bij W. Bultman, Nieuwstad, v. d. Meij, Maandag en Donderdag 4 uur, Iiotel Spaan. Doesburg, Dinsdag en Donderdag 's namidd. 1 uur, Prins. Dieren, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag, Prins, 4 uur. Eerbeek, Maand., Dinsd., Dond. en Zaterd., 's midd. 12 uur, Prins. Halle, Eerbeek en Loenen, Dinsd., Dond., 's nam. 1 uur, Prins. Hengelo (G.) en Vorden, Dinsdag en Donderdag,'s midd. 12 uur, Lange Wagen. Zelhem, Donderdag 's midd. 12 uur, Prins. Borculo, Vrijdag 's nam. 1 uur, Prins en Lange Wagen. Lochem, uit de Lange Wagen, de vrachtwagen van Te Riet, Dinsd., Donderd. en Zaterd. half 1 en de vracht wagen van Olijslag Dinsdag, Donderdag en Zaterdag half 1, Prins. Lochem, Dinsd. en Dond., bij Addink, Lange Wagen, 1 uur. Voorst, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag, '12 uur, Prins en dagelijks bij Roelol'sen in de Theebus voor 2 uur. Vorden, alle werkdagen, 12 uur, Lange Wagen. Baak, Bronkhorst en Steenderen, Donderdags 2 uur, bij Beijers, in de Klok, Spittaalstraat. Wichmond, Dinsdag, Donderdag, Zaterdag, 11K uur, in de Klok, Spittaalstraat. diverse plaatsen in het Noorden der Veluwe bij gelegen heid met terugkeerende visch- en kalverwagens. ADRESBOEK yan ZUTPHEN. 211 Boden. Naar Brummen, dagelijks, 's middags 12 uur en's nam.4 uur Prins, Marschpoortstraat. Voorst, Dond. en Zaterd., 's midd. 12 uur, Roelofsen, Theebus. Geesteren, Vrijdags, Vruchterman, Lange Wagen. Vorden, Maandag, Woensdag en Vrijdag, 's nam. 3,30 Gerritsen, Turfstraat. Eel'de en Warnsvehl, dagelijks, vertr. van Eel'de naar Zutphen v.m. 8 uur, van Zutphen naar Eel'de v.m. 10>£ uur, van Eel'de naar Warnsveld en Zntphen n.m. 1 uur, van Zutphen naar Warnsveld en Eel'de n.m. (3 uur, Lichtenvoordsehe schoenwinkel, Groenm.,en hotel Spaan, Nieuwstad. Stoombooten. Zutphensche Schroefstoomboot Ree der ij. Schroefstoomboot Zeeland ia Naar Deven ter, Maandag 's middags. Naar Doesburg, Nijmegen, Tiel, Zalt-Bommel, Gorinchen, Dordrecht, Rotterdam, Schie dam en tusschengelegen plaatsen. Dinsdag 's middags 12 uur. Hoofdagent en Expediteur J. G. Glaser (Kantoor Brugstraat 6). Deventer Stoomboo t-M aatschappij. Naar Doesburg, Arnhem, Doi'drecht, Rotterdam en tusschen gelegen plaatsen, Dinsdag 's avonds S uur en Zaterdag 's morgens circa 8 uur. De boot van Dinsdags gaat over de Waal, die van Zaterdags over den Rijn. Naar De venter. 's Winters Donderdag en Zondag 's middags circa U/2 uur; 's zomers Woensd. en Zaterd.'s middags circa 1 uur. Agent en Expediteur, J. C. Muijderman, Kantoor IJselkade. Deventer Schroefstoombootdienst Sal land. Naar Deventer. Olst, Wijhe, Kampen, Haarlem, Leiden, Gouda, Rotterdam, Schiedam, Schoonhoven. Wijk bij Duurstede, Vreeswijk, Kuilenburg, Rhenen, Wageningen, Arnhem, Doesburg en tusschengelegen plaatsen. Ver trekt Woensdags en Zaterdagsmiddags. AgentenExpedit. J. G. Glaser. Kantoor Brugstraat 6. Schroefstoombootdienst Stad Zutphen. Naar Doesburg, Arnhem, Wageningen, Rhenen, Schie dam, Delft, 's Gravenhage en tusschengelegen plaatsen, Vrijdag 's morgens vroegvan Delft en 's Hage Maan dags 's middags van Rotterdam Dinsdags 's morgens Schiedam Dinsdags 's middags. Agent te ZutphenTh. van Eijsden, Tuinstraat 1. Kantoor IJsselkade 23.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1910 | | pagina 109