202 ADRESBOEK van ZUTPHEN. Anna Oort, Mevr. Rom Colthoff— Ort. Mevr. Holleman— van Iterson en Mevr. Evekink Ketjen. Nederl. Zendelinggenootschap. Afd. Zutphen. Pres., Ds. A. H. Scholte, Secr., Bart v. Eldik, Penningm., Ds. R. H. Drijber. Leden: Ds. P. Veen, W. Kerk- rneijer G.Jzn. Maatschappij van Weldadigheid. Afd. Zutphen. C. Storm Buijsing. Voorz., Jhr. H. A. Coenen, Thesaurier en waarn. Secretaris. Leden v. h. BestuurF. H. Umbgrove en Jhr. Mr J. H. J. C. Martens van Sevenhoven. Con tributie f 2,60. Maatschappij tot opvoeding van Weezen in het Huisgezin. Correspondentschap Zutphen. BestuurPres., B. Cupe rus, Secr., Dr. D. Bruins. Leden: B. H. d'Auzon, S. J. Meyjes en J. L. Spier, Penningm. Talitha Kumi. Afdeelingsbestuur voor Zutphen. Mevr. Martens van Sevenhoven, geb. Baronesse Callot d'Escury, Presidente en Penningm. Mej. W. C. J. Swaving, Secr. Instituut voor Doofstommen te Groningen. Afdeelings bestuur: Mr. J. B. Sölner, Jhr P. E. van de Merwede Quarles van Ufford, Thesaurier en Secretaris. Inrichting voor Doofstommenonderwijs te Rotterdam. Correspondenten: S. J. Dekker en Dr. J. v. d. Hoeven, Eefde. Nationale Christen-Geheel-Onihouders-Vereeniging. Af- deeling Zutphen. BestuurDr. T. F. Westrik. Eere- Voorz., D. J. Siebers, Voorz., H. Mulderije, Vice Voorz., H. Buitenhuis, Secr., G. L. Willemsen, Vice-Secr., G. Veldboom, Penningm., G. J. B. Brands, Vice-Penmngm. Deze vereeniging stelt zich ten doel de bestrijding der drink gewoonten door de geheelonthouding van alle alcoholische dranken. Zij onderscheidt leden, buitengew. leden en aange slotenen. Hun aantal bedraagt ongeveer 180. Nederlandsche Onderwijzers Propaganda-Club voor Drankbestrijding. Afdeeling „Zutphen en O." Bestuur A. K. Klaren, Voorz., Mej. J. M. Vrugtman, Secre., R. Schouten, Penningm. Getal leden 16. Nederl. Vereeniging tot afschaffing van Alcoholh. Dranken. Afd. Zutphen. Bestuur: G. de Vos, Voorz., R. K. van Mameren, Secr., J. v. d. Wal, Penningm., W. A. van Stokkum, A. K Klaren. ADRESBOEK van ZUTPHEN. 203 Zutphensch Comité voor Drankbestrijding. Bestuur H. Mulderije, Voorz., A. K. Klaren, Secr., J. M. A. Hendriks Jr., Penningm. Idiotenstichting 's Heerenlo, te Ermelo. Correspond. G. Frederiks. Leden betalen f 5,begunstigers bepalen hunne jaarl. bijdrage naar goedvinden. Blinden Instituut te Amsterdam. Corresp.Th. A. Goddard. Als lid betaalt men minstens f 5. Getal leden 4. Geldersch-Overijselsche Maatschappij van Landbouw. Voorz., Mr. J. G. van Rappard te Laren. Onder-Voorz W. A R. de Bruijn te Bemmel. Algem. Secr., M. van Doorninck te Olst. Algem. Penningm., Jhr. W. Prins te Velp. Afd Zutphen-Warnsveld Voorz., S. A. K. Baron van Nagell te Warnsveld. Onder-Voorz., J. M. E. Duvelaer van Campen te Warnsveld. Secr H. D. Zelders te Zutphen. Penningm., G. Schieven te Leesten. Assessoren, J. W. Beijers te Zutphen en H. Aalderink te Leesten. Prov. Zuivelconsulent voor Gelderland, B. v. d. Burg. Bureau Rozengracht. G. Surink assistent. Onderling Landbouwers-Paardenfonds. Opgericht 1 Jan. 1903. Bestuur: D. J. Scholten, Pres E. Bannink, Secr., G. J. Scholten en E. Egginlt, Commissarissen. Bovengenoemd Fonds stelt zich ten doel, bij eventueele sterl'te ui" ongelukken, als beenbreuk, coliek of doodslaan door hemelvuur enz., elkander onderling te verzekeren. Landbouwersvereeniging. Voorz., G. JebbinkSecr., M. J. Scholten Jr., Penningm., A. van Engelen. V. P. N. (Vereeniging tot bevordering der Pluimvee houderij en tamme konijnenteelt in Nederland). Afd. Zutphen en omstreken. Bestuur J. H. Hietink, Voorz., D. G. Scharrenberg, Secr., J. J. van Beest, Penningm., H. J. Leyer en H. D. Zelders. De afdeeling telt 70 leden. Over geheel Nederland 12000. Secretariaat van het Hoofdbestuur gevestigd te 's Gravenhage, P. J. B. Lampe, Laan van Meerdervoort 7 B. Doel der Vereeniging is De pluimvee- en konijnenteelt in Nederland te bevorderen. De leden voorzien elkander op de goedkoopste wijze van broedeieren en kuikens, van goede rassen. Het onderling houden van l'oktoomen en broedmachines.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1910 | | pagina 105