54 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. fHofman H., behangersknecht, Groenesteeg 54. Hofman J. H., scharenslijper, Lievenheersteeg 38. ♦Hofman J. W., brievenbesteller, Spittaalstraat 33a. Hofman L., venter, Polsbroek 124. Hofman, geb. Boendermaker, wed. S., Kerkhof 22. Hofmeijer A. J., klompenmaker, Spittaalstraat 91. tHogenbirk G., arbeider, Halvemaanstraat 47. ♦Hogenkamp W., onder-machinist S. S., Hoogestraatje 35. Hogeweg H. J., inspecteur eener levensverzekering, Graaf Ottosingel 71. ♦Hogeweij D., bakker, Marschweg 31. Hogt, geb. Diederiks, wed. H. W., Oudewed 3. ♦Holtkamp C. P„ muziekleeraar, Berkelkade 19. *HOLL H. G. J., Broederenkerkstraat i. Handelaar in Duitsche, Belgische en Engelsche Steenkolen en Gas-Coaks, Bruinkool Briquets en Houtskool Briquets, Groot- en Kleinhandel. Luiksche Kluitkalk bij waggonladingen. Agent der Brand-Assurantie „de Nederlanden." Kunstmeststoffen. Hoofdagent voor Zutphen „Verzekering tegen Waterleidingschade". ♦Holl W. A. ÏL, handelaar in brandstoffen, Spiegelstraat 9. ♦Holleman Dr. E. J. W., arts, IJselkade 17. ♦Hollenga H. D., assuradeur, Marschpoortstraat 11a. ♦Hollinga H., conducteur S. S., Kerkhof 11. THolmer A. J., arbeider, Baankstraat 18. tHolmer B. J., arbeider, Baankstraat 10. fHolmer D. J., landbouwer, Baankstraat 18. Holmer H., behanger, Polsbroek 38. ♦Holst B., bakker, Laarstraat 55. Holt, geb. Wijmer, wed. A. ten, Spiegelstraat 24. ♦Holterman H. G., schoenmaker, Groenesteeg 121. Holtslag B., arbeider, Marschweg 57. Holtslag, geb. Hoevers, wed. E., Weg naar Voorst 67. Holtslag, geb. Hamersting, wed. J., Groenesteeg 6., ♦Holtslag J., timmerman, Weg naar Laren 223. ♦Homan J., agent van politie, Buitensingel 104. Hommes, geb. Dekker, wed. J. C., Deventerweg 25a. De Zutphensche Courant is het meest gelezen blad ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 55 ♦Hoof P. Th. van, sigarenmaker, Hoogestraatje 81. ♦Hoog G., journalist, Oudewand 17. Hoogendonk, geb. Bordewijk, vrouw W., Dieserstraat 6. Hoogeveen A., schipper, aan boord. Hoogeveen H., schipper, aan boord. ♦Hoogland F., onderwijzer, Beukerstraat 75. Hoogland, geb. Kreulen, wed. G. J., in garen en band, Sprongstraat 13. Hoogstraten, geb. Beker, wed. J., Geweldigershoek 4. Hoolboom J. L., beambte S. S., Nieuwstad 66a. Hoop kinderen Mr. J. G. van der, Zaadmarkt 100. Hoorweg A. N., adj.-onderofficier bij de landweer, Spittaalstraat 78. ♦Hooijkaas Dr. J'., conrector v/h. gymn., Goehoornsingel 106. Hoppe f. A. H., handelsagent, Rozenhoflaan 12. ♦Horst C. J., handelaar in rijwielen, Laarstraat 22. fHorst F. J., verversknecht, Polsbroek 244. ♦Horst F. W., in galanterieën, Barlheze 8. Horst G., handelaar in rijwielen, Turfstraat 23. Horst W. F„ straatzanger, Polsbroek 242. Horst A. ter, metselaarsknecht, Lievenheersteeg 12. ♦Horst C. J. G. ter, timmerman, Marschweg 16. ♦Horst G. J. ter, timmerman, Weg naar Emmerik 20. ♦Horst F. van der, arbeider S. S., Achterhoven 82. ♦Horst G. T. van der, particulier, Rozenhoflaan 18. Horst H. van der, fabrikant van chocoladeartikelen, Rozenhoflaan 18. Horst, geb. van Hooft, wed. R. G. J. van der, Turfstraat 30. ♦Horstink A., timmerman, Vijfmorgenstraat 9. Horstink A. J., schoenmaker, Wanne 7. Horstkamp G., venter in galanter., Polsbroek 150. Hout M. in 't, opzichter rijkswaterstaat, Deventerweg 53. ♦Houtaar K. M., cqmm. ter secretarie, Spittaalstraat 3. Houtepen J., stucadoorsknecht, Hoogestraatje 66. Ilouwink, geb. Schults, wed. J., in tabak en sigaren, Kuiperstraat 21. Hove, geb. Driesen, wed. J. ten, Schoolstraat 14. Hove II. ten, leerl.-machinist H. IJ. S. M„ Emm. Weg 22^ Hovestreijdt G., kleermaker, Weg naar Laren 177. Hovestreijdt, geb. Lentink, wed. H., Weg naar Laren 177. in hef Oosten van Gelderland.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1908 | | pagina 30