150 ADRESBOEK van ZUTPHEN. Voorz., C. L. Fahro, Seer J. M. de Groot. Penningm. H. J. Wijgman, A. Mulder en Dr. P. M. Keer. Getal leden 80. Minimum contributie f 0,25. Antirevolutionaire Kiesvereeniging Nederland en Oranje. Bestuur Pi'es., R. ten Cate, J. van Dijk, Eere best.lid, Seer., P. Roeles, Penningm., Mr. Th. Dijstra, algem. adjunct, G. W. Ormel, J. Boks, G. Ivi-anenburg en G. H. Gangel. Getal leden 90. Contributie minstens f 0,25 per jaar. Neutrale Kiesvereeniging Centraal BestnurJ. Rut gers Jzn., Voorz., A. Vromen, Penningm., J. G. J. Wes- sels, Secretaris. Ie District: A. Vromen, Voorz., D. Bloemendaal, Se cretaris, F. L. van Hamond, F. A. Bonté en J. M. A Hendriks Jr. lie DistrictJ. Rutgers Jzn., Voorz., H. Revelman Jr., Secretaris, C. C. Nengerman. Ille District: J. C. Carras, Voorz., G. T. v. d. Horst, Secretaris, A. J. J. Wessels. Vereeniging Zutphen's Belang. Bestuur: S. T. Heeringa, Voorz., J. Kreukniet, Secr A. F. Brinckerhof, Pen ningm., Het vereenigingsjaar loopt van 1 Maart tot ultimo Februari. Aantal leden 185. Contributie 25 cent per jaarverbinding tot eene hoogere contributie staat den leden vrij. Zij stelt zich ten doelle het bespreken van locale belangen 2e het stellen van candidaten voor den Ge meenteraad en voor de Kamer van Koophandel. Zutphen's Belang. Onderafdeeling district I. Bestuur S. T. Heeringa, 'Voorz.M. F. Onderwater, Secr.E. J. Harmsen, Penningm.C. D. Muijderman. Onderafdeeling district II. BestuurJ. H. Hietink, Voorz.B. W. v. d. Velden, Secr.A. H. G. Th. v. Hengel, Penningm.C. L. Fahro. W. J. Schillemans. Onderafdeeling district III. Bestuur: J. Kreukniet, Voorz.E. van Heerde, Secr.A. J. Lonsain, Pen ningm. A. F. Brinckerhof en A. B. Dull. Sociaal-Democratische Arbeiderspartij. W. Coenders, Voorzitter, F. van Gendringen, Secretaris, H. Braam beek, Penningmeester, F. C. Gies, F. Zinsmeester en H. J. Rijsewijk. ADRESBOEK van ZUTPHEN. 151 Vereeniging voor Vrouwenkiesrecht. Bestuur: Mevr. F. von Balen—Klaar, presidente; Mevr. F. van de Watoring-Kroll, secretaresse; mejpenning- meest eresse mej. C. Baerents. Loterij. Voorm. gedel. der le klasse C. A. Wans- leven en wed. B. van Zeben Hzn. IJker der Botervaten. L. J. Arentsen. Kolenstraat 6. 's Woensdag van 1 tot 4. Geneeskunde. Staatstoezicht op de Volksgezondheid voor Noord-Brabant, Gelderland en Limburg. Hoofd inspecteur Dr. P. M. J. M. E. Woltering. Inspecteurs A. Bleys, Dr. J. C. I. van Hagen, P. G. J. Joosten, Dr. G. Romeijn. Gezondheidscommissie Pres. G. L. Tjeenk Willink, Sec. Mr. G. M. van Voorthuijsen. LedenL. G. Maaldrink, D. Molenaar, L. Kuiler, R. G. Rijkens, F. S. J. Veezen, Dr. E. J. W. Holleman, Mr. B. de Jonge, W. F. Privé. Stadsgeneesheren Dr. E. J. W. Holleman en Dr. A. J. van Rhijn. Stadsheel- en vroedmeester Dr. JM. van 't Hoff. Vroedvrouwen vrouw Haster en vrouw Bloemendaal. Nederl. Maatsch. tot bevord. der geneesk. afd. Zutphen, Pres. C. Bijl, Secret. Dr. E. J. W. Holleman. Gemeente Veearts: S. Heimans, tevens keurmeester van vleesch en visch. Districts-veearts F. S. J. Veezen. Zuivelconsulent B. y. d. Burg. Directeur der gemeente-reiniging G. R, de Monijé. Commissie van Enquête naar Vaktoestanden, bestaande uitMejuffrouw Xj. Albers, de heeren ds. B. H. D Auzon, H. W. Beus, A. G. Binnendijk, mr. A. S. de Blécourt, Dr. A. J. Oort, penningmeester, mevrouw B. Cuperus— van Rhijn, mevrouw Doedes, de heeren Dr. Drijber, mr. B. 'H. Drijber, mr. Th. Dijkstra, Jhr. mr. D. O. Engelen, Dr. N. J. A. Francken, voorzitter. J. M. de Groot, secretaris, M. E. F. M Hanlo, mej. J. F. W. van Hasselt, de heel-en -J. M. A. Hendriks, Dr. J. Hooijkaas, mevr. J. E. Immink—liken en de heeren J. G. Lentz, B. Eoeles, G. H. Stapelvoort, T. J. B. Swaders, A. Walland, Ds. S. D. A. "Wartena en H. J. Wijgman. EEEEDIENST. Hervormde Gemeente. Twee kerken, de Groote of St. Walburgskerk en de Broederenkerk. Classikaal Bestuur: Pres. J. W. Kautzman, pred. te

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1906 | | pagina 78