148 ADRESBOEK van ZUTPHEN. wordt de helft van den huurprijs bijgevoegd, om de som te vinden waarover het recht moet worden berekend. Rijks Waterstaat. Noordelijk arrondissement van Gel derland van de 6e Directie. Arrondissements-IngenieurM. Caland, ingenieur le klasse te Zutphen. Bureel Rozenhoflaan No. 1 van 9 12 voormiddag en van 13 namiddag. Opzichters: H. Barents, opz. le ld. te Zutphen. J. A. Jelgersma, opz. le kl. te Doesburg. L. Kuiler, opz. le kl. te Zutphen. H. Wind, opz. 3e kl. te Harderwijk. L. W. van der Made, opz. le kl. te Apeldoorn. Bureelambtenaren J. J. Meilink Bureelchef en G. J. Bessem te Zutphen. Derde rivierarrondissement (De IJssel met zijn monden). Arrondissements IngenieurJhr. C. E. W. van Panhuijs, ingenieur 2e kl. te Zutphen. Bureel L. Hof straat Ia. Opzichters: H. Boeree, opz. le kl. te Kampen. M. H. A. Straater, opzichter 2e kl. te Deventer. F. W. K. de Klerk, opzichter 2e kl. te Doesburg. Bui'eelambtenaren C. P. Duppen, Bureel-chef en C. G. van Pieterson. Rijks Betaalmeester, E. C. U. Baron Calkoen, IJssel- kade 8. Rijksboekhouder, W. F. E. Brouwer Jr. Het kantoor is geopend van 's morgens 9 tot 's namiddags 2 uur. College van Zetters. C. Storm Buysing, Yoorz. Leden: G. J. Garsen, F. H. Umbgrove, Mr. J. L. A. Stolk, G. Lijsen, C. D. Muyderman en F. H. Heukelman. Raad van Beroep voor de Personeele Belasting. Leden Mr. E. J. Dorhout Mees, Yoorz., te Zutphen, Mr. H. C- van Hanswijk Pennink, Secretaris lid, Jhr. G. W. H. Mollerus, lid, te Apeldoorn, G. Lijsen, lid, te Zut phen. Plaatsvervangende leden: Mr. J. B. Sölner, pl. Voorz., F. H. Umbgrove, R. ten Cate en H. W. Massink te Zutphen. Raad van Beroep voor de Vermogenebelasting. Leden: Mr. E. J. Dorhout Mees, Voorzitter, Mr. F. R. Pennink, ADRESBOEK van ZUTPHEN. 149 te Twello, Secretaris, G. Lijsen te Zutphen, Jhr. Mr. G. W. Mollerus te Apeldoorn. Plaatsvervangende leden H. W. Massink te Zutphen, Mr. W. J. van Boneval Faure te Voorst. Raad van Beroep voor de Ongevallenverzekering. Voorz. Mr. H. C. van Hanswijk Pennink, Griffier Mr. E. F. M. Hanlo. Leden-werkgevers uit Zutphen E. F. J. van Brughen, Ph. Spanjer, J. Rutgers Jzn, A. Langenberg A.Wzn., H. L. Hamer. Leden-werklieden uit Zutphen G. J. H. Kranenburg, A. Jansen, J. W. Dressel, A. H. Ruijsink, J. D. de Wilde, H. W. Beus, J. Siersma. Klerk ter Griffie H. G. Binnendijk. Bode G. J. Meme link. Concierge Griffie geopend van 9 3 uur. Commissie voor aanslag voor de Bedrijfsbelasting. Jhr. W. K. von Weiier, Voorzitter. Leden R. ten Cate, G. Lijsen en Mr. H. C. van Hanswijk Pennink. Plaats vervangers L." G. Maaldrink. H. L. Ketjen. Kuiperstr. en H. J. Reesink. Kamer van Koophandel. Leden A. Velders, Voorz., Jan Rutgers Jzn., Vice.Voorz., E. Lofvers, W. Teerink, H. L. Ketjen, Thes. (allen aftr. 1906), G. J. Looman, J. G. J. Wessels, S. Nijburg, H. Revelman (aftr. 1908). Mr. M. Rom Colthoff, Secretaris. Vergadering 2e Dinsdag in elke maand. Kamer van Arbeid voor de Bouwbedrijven. G. J. Douwes Jr., patr.-Voorz., G. Kelholt Sr., A. G. Kerk- meijer, H. Wullink F.Hzn., A, Feberwee, patr.-leden. J. j. H. Kastermans, werkman-Voorz., E. J. Hoevers, wonende te Brummen, H, van Dijk, J. van Zwaaij en Hendrik Wormgoor, werkman-leden. Voor het le halfjaar is J. J. H. Kastermans Voorzitter en voor het 2e halfjaar G. J. Douwes Jr. Het bestuur bestaat uit: J. J. H. Kastermans, G. J. Douwes Jr., G. Kelholt Sr. en J. van Zwaaij. K. M. Houtaar, secretaris. Moeten allen tegelijk aftreden in 1910. Liberale Kiesvereeniging. (Politieke). Bestuur: L. G. Maaldrink, Pres., C. L. van Balen, Vice-Pres., G. H. van Duijl, Secr., S. T. Heeringa Thes. Leden; J. Groeneveld, D. Albers Wzn., J. de Beus en L. J. Spier. Contributie minimum f 0,25. Vrijzinnig-Democratische Vereeniging, aangesloten bij den Vrijzinnig-democr. bond. Bestuur: Dr. J. Hooykaas

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1906 | | pagina 77