114 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Swaanenvelt mej. G. H., Laarstraat 48. Swaanenvelt R., arbeider, Dieserstraat 92. ♦Swaders Th. J. B., letterzetter, Rijkenhage 14. Swart, geb. Nauta, wed. S., Nieuwstad 32a. ♦Swarthoff D. voerman, Barlheze 57. ♦Swarthoff J. D., arbeider, Warnsveldsche Weg 94. T. Takken, geb. Sletterink, wed. A. H., K. Hofstraat 14. ♦TAKKEN J. H. H., Korte Hofstraat 14. Magazijn van Heeren-, Jongeheeren Kleedingstuk- ken en Kleeding naar maat. Specialiteit in Engelsche Heerenartikelen. ♦TAMINIAU J., Firma J. H. Weevers, Korte Hofstr. 16. In 'Drogerijen, Verbandstoffen, Verfwaren, Glas, Lakken en Vernissen en echte Natuurlijke Mine rale en Medicinale Wateren, Sponsen en Zeemleder. Tappers, geb. Krieger, wed. J., Ruitershofje. tTappers A. A. L., loodgieter, Laarstraat 161. *Tappers J. A., loodgieter, Laarstraat 161. Tas E. B., rijksambtenaar, Buitensingel 37. Tas mej. E. van der, assistent-apothekeres, Nieuwstad 42. ♦TEEGÈLMAN J. G. A., Firma R. Teegelman, Beukerstraat 27. Handel in Binnen- en Buitenlandsch Gedis tilleerd, Likeuren, Wijnen, Bieren en Mine rale Wateren. ♦Teerink D. J., zadelmaker, Bornhovestraat 39. ♦Teerink E. J., landbouwer, Baankstraat 37. Teerink H., wijnkooperskn., Bornhof. ♦Teerink H., kantoorbediende, Tadamasingel 29b. ♦Teerink J., landbouwer, Weg naar Voorst 138. ♦Teerink W., graankoopman, Laarstraat 68. ♦Teerink Jr., W., kruidenier/ Laarstraat 70. Teeuwe J., arbeider, Laarstraat 34. ♦Teeuwen C. J. H. W., handelsreiziger, Rozengracht 16a. ♦Teeuwsen G. A., perroncontroleur S. S., Buitensingel 20. Tellier N., marechaussee, Buitensingel 29. De Zutphensche Courant is het meest gelezen blad ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 115 Tempelman G. J., arbeider, Kruisstraat 53. ♦Tempelman J. B., meubelmaker, Dieserstraat 9. ♦Tent H., scheepstimmerman, Hoornwerk 8. ♦Tentman G., poelier, Groenmarkt 3. Terink Derkjen, Kanonsdijk 19. ♦Terink D. J., tabakskerver, Polsbroek 50. Terink, geb. Beker, wed. G., Vliegendijk 6. ♦Terink G. J., arbeider, Lievenheersteeg 95. Terink G. H., arbeider aan de gasfabr., Weg naar Emm. 45. ♦Terink G. W., wisselwachter S. S., Weg naar Emm. 49. ♦Terink H. J., landbouwer, Kanonsdijk 19. Terken mej. W. J. en S. E., costuumnaaister, L. Hofstr. 36. Terken Th. A., Bornhof. Termaat J. A., huisknecht, Laarstraat 110. Termaten, geb. Wermink, wed. W., Hoogestraatje 63. Termohlen J. H., straatmuzikant, Donkeresteeg 57. ^Terpstra mej. I. J., onderwijzeres bewaarschool, Vaaltstr. 11a. f Terwei Jan, landbouwer, Wanne 24. Terwei Johan, landbouwer, Groenesteeg 103. Terwei, geb. Lammers, wed. J., Polsbroek 52. ♦Terwei Joost, machinist a/d broodfabr., Marschweg 23. Terwisga mej. J. van, bewaarster strafgevangenis, Lunettestr. 1. 'Terwogt A., gep. mil. O.-I. L., Vijfmorgenstraat 2. ♦Terwogt D., wisselwachter S. S., Weg naar Laren 2. ♦Tesink B., steenhouwer, Komsteeg 17a. TESINK B., Steenhouwerij, Komsteeg 17. Magazijn van Hardsteen, Marmeren Grafwerken. ♦Tesink B., koperslager, Laarstraat 10. ♦Tesink Bzn. B., koperslager, Groenmarkt la. ♦Tesink Hzn. B., koperslager, Korte Beukerstraat 14. Tesink Jr., geb. Derksen, wed. B., Bornhof. Tesink H.Jzn. B., koperslager, Spittaalstraat 47. Tesink, geb. Wissink, wed. C., Oudewand 52. ♦Tesink G, J., arbeider, Beekstraat 3. ♦Tesink PI., koper- en blikslager, Laarstraat 10. ♦lesink H., postconducteur, Barlheze 9. tTesink H., letterzetter, Berkelsingel 26. Tesink, geb. van Vorden, wed. H. J., koperslagerij. Spittaalstraat 47. Tesink J., Bornhof. In het Oosten van Gelderland.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1906 | | pagina 60