54 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Horst mej. A. van der, Brugstraat 5. ♦Horst F. van der. arbeider S. S., Achterhoven 82. ♦Horst G. T. van der, particulier, Rozenhoflaan 18. ♦Horst J. van der, onderwijzer, Groenmarkt 13. Horstink A., timmerman, Vijfmorgenstraat 9. Horstink A. J., schoenmaker, Groenesteeg 1. Horstman, geb. Boersbroek, wed. Ruitershofje. ♦Houtaar K. M., comm. ter secretarie, Spittaalstraat 3. Houtepen J., stucadoorsknecht, Lievenheersteeg 35. Houwing D. N., rijksontvanger, Markt 95. ♦Rouwinlc J., tabak en sigaren, Kuiperstraat 21. Hove H. ten, leerl.-machinist H. IJ. S. M., Emm. Weg 22. Hove, geb. Driesen, wed. J. ten, Schoolstraat 14. Hove H. ten, leerl.-machinist H. IJ. S. M., Geweldigershoek 11. Hovestreijdt G., kleermaker, Polsbroek 219. Huberts mej. C. H. Th., Nieuwstad 38. Huender mej. C. B., Havenstraat 15. Huender mej. C. E., directrice kookschool, Deventerweg 5. Huender J. D., Havenstraat 15. ♦Hueting D., timmerman, Beukerstraat 83. ♦Hueting E., kleermaker, Oudewand 53. ♦Huis in 't veld S., kleermaker, Halterstraat 14. Huisker. H., instrumentmaker, Rozengracht 9. Huiskes, geb. Beeuwkes, wed. A., Groenesteeg 94. *Huismar. A., oppasser, Waterstraat 6. Huisman, geb. Pieck, wed. J. G., Nieuwstad 101. ♦Huisman L., portier in het Ziekenhuis, Spittaalstr. 118a. ♦Huisman T., arbei'der S.. S., Weg naar Laren 37. Huisveld D., wachtmeester der huzaren, Dieserstraat 14. Huissoon L., wijnkoopersknecht, Vijfmorgenstraat 31. Huizinga J., in rijwielen, Turfstraat 32. Huizinga G. R., arbeider, Apenstert 10. Huizinga S. J., koetsier, Bakkerstraat 18. ♦Hul C. A. van 't, sold, bij de Kol. Res., Vijfmorgenstr. 13. Hul L. B., van 't, pakhuisknecht, Marschweg 40. Hulsbergen Chr., bakker, Melatensteeg 50. Hulsbergen H. J., leerl.-machinist H. IJ. S. M., Emm. Weg 14. ♦Hulsbergen J., gepens. machinist S. S., Kanonsdijk 84. ♦Hulsbos L., bakker, Marschweg 24. ♦Hulscher B., particulier, Rijkenhage 39. De Zutphensche Courant rs het meest gelezen blad adresboek; van zutphen. 55 Hulscher mej. H. G., Rijkenhage 39. ♦Hulshof J. B., timmerman, Marschweg 12. Hulshof, geb. Overeem, wed. H., Deventerweg 59. Huiskes J. B., stoelenmaker, Donkeresteeg 7. Hulsinck geb. Hendriksen, wed. J. Th., werkvr., Barlheze 37. ♦Hulsman J. H., fruithandelaar, Spiegelstraat 44. ♦Hulsman J. P. H., winkelbediende, Kreynckstraat 3. Hulst mej. C. J., Sarepta-stichting. Hulst J., Sarepta-stichting, Louisesingel 2. ♦Hulst J. F. van, loodgieter, Beukerstraat 35. Hulst L. van, verversknecht, Bornhof. Hulst mej. M. van, onderwijzeres aan eene bewaarschool, Beukerstraat 35. Hulzen, geb. Schoenmaker, wed. G. H., Weg naar Laren 43. ♦Hummel E. H. van, particulier, Apenstert 18a. ♦Hummel J. D. van, koffiehuishouder, Deventerweg 23. ♦Hummelman D., timmermansknecht, Hoornwerk 3. tHummelman G. J., wijnkoopersknecht, Weg n. Laren 66. ♦Hunink S. A., kuiper, Spiegelstraat 8. Hunnekink, geb. Brester, wed. A., Ruitershofje. Hurrelbrinck mej. H. M. E. A. W., in kruidenierswaren, Laarstraat 38. Hüskeu H. H., schoenmaker, Beekstraat 8. Hüsken J., boekdrukker, Armenhage 20. Huurdenman Th., kapelaan, Tengnagelshoek 21. Huurman, geb. van Heusden, wed. T. B., Nieuwstad 61a. Huurne A. ter, groentekoopman, Spiegelstraat 40. Huurne H. ter, arbeider, Spiegelstraat 40. ♦Huurne E. J. ter, looiersknecht, Groenesteeg 88. Huurne, geb. Schuppert, wed. R. ter, Donkeresteeg 50. Huurneman G., behangersknecht, Halvemaanstraat 35. ♦Huurneman H. J., bierhandelaar, Walstraat 9. ♦Huurneman W., kruideniersbediende, Laarstraat 128. Huurnink, geb. Waanders, wed., Spittaalstraat 9. HUIJBERS M., Spittaalstraat 18. Robes Confection. Huijbers mej. D. J., kantoorbediende, Coehoornsingel 74. Huijer, geb. Schreuder, wed., O. Vrouwenhuis, Groenesteeg 118. in het Oosten van Gelderland.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1906 | | pagina 30