38 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Gelder S. van, particulier, Pelikaanstraat 8a. Gelderman A. W. E., Ie luit. der huz., Rozenhoflaan 2. Gelderman, geb. v. d. Kasteele, wed. E. J., 's Gravenhof 6. ueitinK A. J., timmerman, Weg naar Voorst 96. Gemmert, geb. Ankersmid, wed. J. van, Bornh.str. 7. GEND LOOS VAN, Groenmarkt 22. Expeditie, Commissie, Incasso. ♦Gendermgen E. van, sigarenfabrikant, Berkelsingel 56. Gendenngen F. van, sigarenfabrikant, Vischpoortplein 11a Gent A. van, schipper, Kolenstraat 2. ♦Gerbrands W., kruidenier, K. Hofstaat 7. Gerkards F., landbouwer, Halvemaanstraat 30. Gerlach J. G. G., schoenmaker, Bornhof. Gerlach mej. J Pb. in garen en band, K. Beukerstraat 19. Gerlach, geb. Wesselmk, wed., Korte Beukerstraat 19. Gernaat K., wachtmeester der huzaren, Laarstr. 136a. Gerritsen, geb. van Schreeven, wed. H. A„ Nieuwstad 63. Gernts p., marechaussee, Buitensingel 29. ♦Gerrits G. J„ wisselwachter S. S„ Baankstraat 11. Gerritsen A. H., schipper, aan boord. Gerritsen A. J., landbouwer, Achterhoven 42. Gerritsen E. M., kleermaker, Polsbroek 37. Gerritsen G., St. Elis. Gesticht, Geweldigershoek 39. Gerritsen Rzn., G., Nieuwstad 44. Gerritsen dames G. J„ H. J. en R„ Nieuwstad 44. Gerritsen gebr., in manufacturen, Beukerstraat 20. Gerritsen H., arbeider, Laarstraat 57. ♦Gerritsen H„ wisselwachter S. S., Weg naar Laren 16. Gerritsen H. G., in manufacturen, Beukerstraat 20. Gerritsen H. J., Polsbroek 37. GERRITSEN H.Jzn., R.; fa. H. J.GERRITSEN Rzn hoek Beuker- en Turfstraat 26. MAGAZIJN van COMESTIBLES, CHOCOLADE. Vleeschwaren en Kruidenierswaren. ♦Gerritsen H. J., seinwachter H. IJ. S. M., Weg n. Voorst 69. Gerritsen H. J. W., arbeider S. S., Kruisstraat 28. Gerritsen, geb. Binksma, wed. H. J., Turfstr. 26. ♦Gerritsen J. R., wijnkoopersknecht. Waterstraat 3 Gerritsen, geb. Gerritsen, wed. J. W., Groenesteeg 48. Zij wordt gelezen in de Graafschap en Twer.tlie. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 39 Gerritsen, geb. Klokman, vrouw H. J., mangelvr., Polsbr. 37. ♦Gerritsen K., soldaat Kol. Reserve, Bakkerstraat 12a. Gerritsen P., verversknecht, Marschweg 73. ♦Gerritsen R., kruidenier, Turfstraat 26. Gerritsen, geb. Kerkmeijer, wed. A., Laarstraat 40a. Gerritsen, geb. Oudenampsen, wed. W., Groenmarkt 32. Gerritsen W. Bornhof. Gerritsma, geb. Habbema, wed. G. L., Warnsv. Weg 50. Gerritsmc. mej. J., onderwijzeres, Warnsv. Weg 50. Gersen mej. A. M. A., onderwijzeres, Beukerstraat 73. Geubel J., metselaarsknecht, Groenesteeg 68. Geubel vrouw T. E., koopvrouw, Laarstraat 137. ♦Geurts W. L., hoedenfabrikant, Korte Beukerstr. 12. ♦Geverink J. B., wachtmeester der huzaren, Nieuwstadskerksteeg 13a. Gianotten mejs F. G., tapperij, Kolenstraat 25. ♦Gianotten Th. C., kastelein, Rozengracht 3. ♦Giebé B., kruidenier, Polsbroek 107. Giegengack W. V., St. Elis. gesticht, Geweldigershoek 39. ♦Gies F. C., arbeider, Melatensteeg 17. ♦Giesberger H. A. V., gep. Ie luit. der inf., Kanonsdijk 70. ♦Gigengack W. Th., commissionair, Lievevrouwenstraat 9. Gigengack, geb. Meulenbroek, mej. W. Th., Lievevr.str. 9. Gilles mej. A. G., wasch- en strijkinrichting, Nieuwstad 62. ♦Gilsheim J. van, kleermaker, Berkelsingel 106. Gitzelmann mej. M., verpleegster, IJselkade 11. ♦Gimberg J., ambtenaar ter secretarie, Kuiperstraat 2. ♦Gimberg N. E., particulier, Graaf Ottosingel 65b. *GLASER J. G., Brugstraat 6. Expediteur. Handel in Hout, Schors, Steenkolen, Peru Guano, Hulpmestspeciën, enz. Agenten der Stoombooten Zeelandia, Salland, Stad Zutphen, Stad 's Gravenhage en Beurtschepen. Glerum P., majoor der landweer, Deventerweg 45. ♦Godart J. D. C., kantoorbediende, Tadamasingel 92. ♦Goddard Th. A., notaris, Deventerweg 9. ♦Godron A., schilder, Halterstraat 21a. ♦Goede J. A. de, bediende, Spittaalstraat 112a. ♦Goede K. de, teeken. aan het kadaster, Spittaalstr. 63a. De Zutphensche Courant is het meest gelezen blad

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1906 | | pagina 22