lx ADRESBOEK van ZUTPHEN. Gedrukte stukken. Landen in Europa, uitgezonderd België, 2','2 cent per 50 gram. Nederl. Koloniën. Per scheepsge legenheid 2 cent per 50 gram landmail 21/2 et. per 50 gr. België. - CourantenVan 1 tot en met 25 gram 1 cent boven 25 tot 100 gr. 2' L» et.boven 100 tot 200 gr. 5 et. Iedere 100 gram of gedeelte daarboven 2i/2 cent meer. Andere gedrukte stukken: Van 1 "tot en met 15 gram 1 cent: boven 15 tot 50 gr. >1/0 et. Iedere 50 gram of gedeelte daar boven 2/2 cent meer. Vrachtkarren. Na r Apeldoorn, Zat. 's nam. 1 uur, Prins. Arnhem en tussehengelegen plaatsen. Maandag, Woensdag en Donderdag 's nam. 4 uur, Prins, en Maandag en Don derdag \s avonds, van Gejjssel, Melatensteeg. Ruurlo, Vrijdag 's midd. 2 uur Lange Wagen. Brammen en Arnhem, Maandag, Woensdag, Donderdag, Zaterdag, 's namiddags 4 uur. Prins. Brummen, dagelijks trekkar, 's middags 12 uur en 5 uur, Roelofsen en Prins, Marschpoort. Deventer, Dinsd. Dond. en Zaterd. 's nam. 2 uur, voerm. Koot, bij W. Bultman, Nieuwstad. v. d. Aleij, Maandag en Donderdag 3 uur, Hotel Spaan. Doesburg, Dinsdag en Donderdag "s namiddags 1 uur, Prins. Baak, Toldjjk, Ilummelo, Keppel, Doetinchem, Terborg, Silvolde, Gendringen, l ift, Dinxperlo, Lichtenvoorde, Bre- devoort, Varsseveld en Aalten, Dinsdag 's morgens Iff uur, Prins. Dieren, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag, Prins. Doetinchem, Terborg, Silvolde, Lift, Gendringen, Dinx perlo, Baak en Ilummelo, Woensdag en Zaterdag 's mor gens 10 uur, Prins. r Eerbeek, Dinsd., Dond. en Zaterd., 's midd. 12 uur, Prins. Ilalle, Eerbeek en Loenen, Dinsdag, Donderdag, "s nam. 1 uur, Prins. 's Hee ren berg en Emmerik, Woensd! om de 14 dagen, Prins. Hengelo (G en Vorden, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag 's midd. 12 uur, Lange Wagen, Zelhem, Donderdags 's middags 12 uur, Prins. Boreulo, Vrijdags 's nam. 1 uur. Lange Wagen. Lochem, uit de Prins, de vrachtwagen van Olieslag Dins dag en ter Riet Donderdag 's middags 12 uur en Zaterdag 's voormiddags ten half 12 uur. Lochem voerman S. Wunderink, des Dinsdags, Donderdags en Zaterdags, des middags ten half 1 ure uit dc Prins. Steenderen, Dond. 's 11. 1 uur, Pennekamp, Spittaalstraat. Voorst, Donderdag en Zaterdag, 12 uur, Prins, en dagelijks bij Roelofsen in de Theebus voor 12 uur. Vorden, Dinsd., Dond. en Zat. 12 uur, Lange Wagen. Wichmond, Baak, Bronkhorst en Steenderen, Donderdags 2 uur, bij Beijers, in de Klok, Spittaalstraat. diverse plaatsen in het Noorden der Velnwe bjj gelegen heid met terugkeerende visch- en kalvcrwagens. ADRESBOEK van ZUTPHEN. lxi Boden. Naar Brummen, dagelijks 's middags 12 uur en 's nam. I uur Roelofsen, Marschpoortstr.Dinsdag, Donderdag en Zaterdag, 's avonds 5 uur, Klaassen, L. Hofstr. Dieren, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag, Prins Doesburg, Dinsdag en Donderdag, Prins. Voorst, Donderdag en Zaterdag, 's middags 12 uur, Roe lofsen, Theebus. Vorden, dagelijks 's namiddags 3,30 Gerritsen, Turfstr. Warnsveld, dagelijks, Gerritsen. Turfstr. Wichmond. dagelijks, Garsen, Pelikaanstraat. Eefde en Warnsveld, dagelijks, vertr. van Eefde naar Zutphen v.m. 8 uur, van Zutphen naar Eefde v.m. IOV2 «ur, van Eefde naar Warnsveld en Zutphen n.m. 1 uur, van Zutphen naar Warnsveld en Eefde n.m. G uur, Licliten- voordsche schoenwinkel, Groenmarkt, en hotel Spaan, Nieuwstad. Stoombooten. Zutphen sche Schroefstoomboot Ree- de r ij. Schroefstoomboot Zeelandia. Naar Doesburg, Nijmegen, Tiel. Zalt-Bommel, Gorinchem, Dordrecht, Rotterdam, Schiedam en tussehengelegen plaatsen. Dins dag 's morgens vroeg. Hoofdagenten en Expediteurs, W. Glaser en Zoon. (Kantoor Marsehpoortstraat). Deventer Stoom boo t-M aatschappij. Naar Doesburg, Arnhem, Dordrecht, Rotterdam en tussehen gelegen plaatsen, Dinsdag 's avonds 8 uur en Zaterdag 's moi'gens circa 8 uur; 's zomers Woensd. en Zaterd. 's morgens circa 7 uur. Naar Deventer, 's winters Donderdag en Zondag 's middags circa U/.j uur; 's zo mers Woensd. en Zaterd. 's middags circa 1 uur. Agent en Expediteur, J. C. Muijderman, Kantoor IJsel- kade. Deventer Sehroefstoombootdienst S a 11 a n d. Naar Deventer, Olst, Wijhe, Kampen, Haarlem, Leiden, Gouda, Rotterdam. Schiedam, Schoonhoven, Wijk bij Duurstede, Vreeswijk, Kuilenburg. Rhenon, Wagenin- gen, Arnhem, Doesburg en tussehengelegen plaatsen. Vertrekt Woensdags en Zaterdagsmiddag. Agenten en Expedit., W. Glaser en Zn. Schippers Schroefstoomboot Stad Zutphen. Naar Doesburg, Arnhem, Wageningen, Rhenen, Schie-

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1904 | | pagina 98