l ADRESBOEK van ZUTPHEN. Districts-Commissie van het fonds ter aanmoediging en ondersteuning van den Gewap. Dienst. Pres. Mr. W. J. L. Umbgrove, vice-Pres. C. C. Brünings, Secr. en Thes.. K. H. O. van Bennekom. Leden Mr. J. B. Sölner, F. J. D. Noordhoek Hegt, Jhr. P. E. van de Merwede Quarles van Ufïord. Mr. M. Rom Colthoff, B. E. Onder water van Brandwijk, E. van Heerde en W. C. Staring. Nederl. Roode Kruis, afd. Zutphen. Voorzitter, Jhr. H. A. D. Coenen, Onder-Voorzitter, K. H. O. van Ben nekom, oud-kolonel, Secr.-Penuingm., A. C. Ph. Char- louis, gep. kapt. Koninkl.-Nederl. Bond van Oud-Onderofficieren van Land en Zeemacht. Afdeeling Zutphen en Omstreken. Be stuur Eere-Voorzitter, Kol. K. H. O. van Bennekom Voorzitter, J. A. Dijkland Onder Voorzitter, J. M. de GrootSecretaris, W. Raasveld Penningm., L. Altena Commissarissen, J. C. L. Spee. F. W. Reis en P. Koop manCommissie voor stoffelijke belangen: Voorzitter- Corresp., G. W. Bender; Commissaris, H. J. Bosveld. Correspondent voor het orgaan J. M. de Groot. Deze vereeniging stelt zich ten doel a. toewijding aan Vorstin en vaderland b. behartiging van de stoffelijke belangen barer leden in het maatschappelijk leven, met bepaalde uitsluiting van alle politieke en godsdienstige belangen. c. zoo noodig ondersteuning bij ziekte gedurende zes weken en bij overlijden aan weduwen en wezen eene uitkeering van l 4o. De contributie bedraagt: voor beschermers f50 in eens of I lu per jaar; voor leden f 3 per jaar met f 1 entrée; voor mil.- donateurs f 1,50 per jaar en voor burger-donateurs van 1' 3 tot f 10 per jaar. De afdeeling telt 190 beschermers, leden en dona teurs en donatrices. Afdeeling Schietvereeniging ..Koningin Wilhelmina"'. onder het beheer van het afdeelingsbestuur. De schietoefeningen zullen gehouden worden, van 1 April tot 1 October a h Fort „de Poll en wel des Woensdagsavonds van 5 tot 8 uur en den len en 3en Zondag der maand van 's morgens 8 tot 12 uur, ter wijl de winteroefeningen zullen gehouden worden des Woensdagsavonds van 8 tot 10 uur in de bovenzaal van Café Franck. Leden en Donateurs der afdeeling kunnen zonder verhooging van contributie aan deze oefeningen deel nemen. ADRESBOEK van ZUTPHEN. LI Bond van Oud-Militairen van Land- en Zeemacht, op gericht 14 October 1896. Bestuur Jhr. F. A. Coenen, Éere-Voorz.J. H. Meulenbroek, Voorz., J. Schaarman, Secr.A. Huisman, Penningm.H. v. Meerten en L. Jansen, Commissarissen. Zij stelt zich ten doel a. de liefde voor Vorstin en Vaderland hoog te houden b. belangen zijner leden te behartigen; c. de kameraadschap te bevorderen. Voetbal-Vereeniging ..Be Quick." BestuurTh. Lang- holz, Pres.J. Koppenol, Vice-Pres.H. Massink, Com missaris van materieel; F. Fangman, Secr.-Penningm.; SecretariaatCoehoornsingel 74. Terrein Pollaan. Nationaal Fonds tot ondersteuning van de nagelaten betrekkingen der in Nederlandsch-Indië gevallen mili tairen. Correspondent te ZutphenM. M. F. Luppes. lfet doel der Vereeniging is het ondersteunen der nagelaten betrekkingen van tot de krjjgs- of zeemacht behoord hebbende gesneuvelden in Indiü, of van hen, die door ziekte en vermoeienis te velde bekomen, overleden zijn. W anneer de toestand van het Fonds het toelaat, wordt ook ondersteuning verleend aan die strijders, die, na een eervollen dienst bij land- of zeemacht, door ziekte of verwondingen onbe kwaam zijn te blijven dienen en niet in staat zijn, om in het onderhoud van hun gezin te voorzien. Bijbelgenootschap. Afdeeling Zutphen. Bestuur Pres. Dr. T. F. Westrik, Secr., R. ten Cate, Penningm., Dr. W. v. d. Beke Callenfels, pred. te Warnsveld, Biblioth., H. v. Velden en F. H. Umbgrove. Nederlandsch Godsdienstig Traktaatgenootschap, afdee ling Zutphen. Bestuur: Dr. T. F. Westrik. Voorz., Dr. W. van den Beke Callenfels, Vice-Voorz., Jhr. Mr. J. H. J. C. Martens van Sevenhoven, Secr., D. van Zeben, Penningm. Deze vereeniging stelt zich ten doel verspreiding van Christe lijke lectuur. Leden betalen f ,3,begunstigers f 1,Getal leden *20, begunstigers *2. Vereeniging Christelijk Hulpbetoon. Afdeeling Zutphen. Pres., Dr. A. J. Oort, Secr. en Penningm. Ds. S. J. Dekker. LedenF. H. Umbgrove en H. Stoel. Con tributie f 1, Deze vereeniging heeft hoofdzakelijk ten doel de godsdienstige en zedelijke vorming van behoeftige Protestanten te bevorderen door de verspreiding des bijbels en door het verschaffen van Evangelisch onderricht.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1904 | | pagina 93