XII ADBESBOEK van ZUTPHEN. Kamer van Koophandel. LedenH. Mulderije (aftr. 31 Dec. 1904), J. G. Wessels (aftr. 31 Dec. 1904), B. A. Albers (aftr. 31 Dec. 1904), H. Bevelman Jr. (aftr. 31 Dec. 1904), C. Stolp, Voorz. (aftr. 31 Dec. 1906), Jan Rut gers Jzn., Vice-Voorz., (aftr. 31 Dee. 1906), A. Velders (aftr. 31 Dec. 1906), W. Teerink (aftr. 31 Dec. 1906), H. L. Ketjen (Thes.), (aftr. 31 Dec. 1906). Mr. M. Kom Colthoff, Secretaris. Vergadering 2e Dinsdag in elke maand. Kamer van Arbeid voor de Bouwbedrijven. H. F. Wen- sink, patr.-voorz., G. J. Douwes Jr., patr.-lid, A. G. Kerkmeijer, patr.-lid, H. Wullink F.Hzn., patr.-lid en G. Kelholt Sr., patr.-lid. Voor het le halfjaar is Wen- sink voorzitter en voor het 2e halfjaar Douwes. J. J. H. Kastermans, werkman-voorz., E. J. Hoevers, wo nende te Brummen, werkman-lid, II. Wagenaar, werk man-lid, J. van Zwaaij, werkman-lid en Hendrik Wormgoor, werkman-lid. Voor het le halfjaar is Kas termans voorzitter en voor het 2e halfjaar Hoevers. K. M. Houtaar, secretaris. Moeten allen tegelijk aftre den in 1904. Liberale Kiesvereeniging. (Politieke). Bestuur: Pres. C. Schillemans. Vice-Pres. L. G. Maaldrink. Secr. C. L. van Balen. Thes., S. T. Heeringa. LedenJ. Groeneveld, D. Albers Wzn., J. de Beus en Contributie minimum f 0,25. Vrijzinnig-Democratische Vereeniging. aangesloten bij den Vrijzinnig-democr. bond. BestuurDr. J. Hooykaas Voorz., C. L. Fahro, Secr., A. de Ruyter van Steveninck, Penningm., F. Jimmink, J. M. de Groot. Antirevolutionaire Kiesvereeniging Nederland en Oranje. Bestuur: Pres., R. ten Gate, J. van Dijk Eere best.lid, Secr., B. Roeles, Penningm., D. van Ze- ben, algem. adjunct, G. W. Ormel, T. Hoekstra en H, Wormgoor. Getal leden 76. Contributie minstens f 0.25 per jaar. Neutrale Kiesvereeniging. Centraal BestuurJ. Rut gers Jzn, Voorz., A. Vromen, Penningm., .Secre taris. Ie District: A. Vromen, Voorz., D. Bloemendaal, Se cretaris, H. Mulderije, G. J. Mast Gzn., D. v. Zeben, G. J. Looman. ADRESBOEK van ZUTPHEN. xin 11e DistrictJ. Rutgers Jzn., Voorz., H. Revelman Jr., Secretaris, C. C. Nengerman. Ille District: J. C. Carras, Voorz G. T. v. d. Horst, Secretaris, A. J. J. Wessels. Vereeniging Zutphen's Belang. BestuurS. T. Heeringa, Voorz., W. A. Beekkerk van Ruth, Secr., A. F. Brinckerhof, Penningm., A. IJ. G. Th. van Hen gel, J. Kreukniet, J. H. Hietink, A. J. Lonsain, B. W. v. d. Velden, E. van Heerde, J. Groeneveld en E. J. Harmsen. Het vereenigingsjaar loopt van 1 Maart tot ultimo Februari. Aantal leden 160. Contributie 25 cent per jaarverbinding tot eene hoogere contributie staat den leden vrij. Zij stelt zich ten doelle het bespreken van locale belangen2e het stellen van candidaten voor den Ge meenteraad en voor de Kamer van Koophandel. Zutphen's Belang. Onderafdeeling district I. Bestuur S. T. Heeringa, Voorz.J. Groeneveld, Secr.E. J. Harmsen, Penningm.G. Massink, H. J Volkers. Onderafdeeling district II. BestuurJ. H. Hietink, Voorz.B. W. v. d. Velden, Secr. A. H. G. Th. v. Hengel, Penningm. Onderafdeeling district III. Bestuur: J. Kreukniet, Voorz.; E. van Heerde, Secr.; A. J. Lonsain, Pen ningm. A. F. Brinckerhof. Sociaal-Democratische Arbeiderspartij. W. Coenders, Voorzitter. Mej. L. Albers, le Secretaresse, F. van Gendringen, 2e Secretaris, Mej. Rijsewijk, Penning meesteres, J. Hasper, K. Wijna, H. J. Rijsewijk. Vereeniging voor Vrouwenkiesrecht. Bestuur: Mevr. F. van BalenKlaar, presidente mej. R. Kerlen, pen- ningmeesteresse, mej. M. Merens, waarn. secretaresse, mej. C. Baerents en mej. J. Reesink. Loterij. Voorm. gedel. der le klasse C. A. Wans- leven en wed. B. van Zeben Hzn. IJker der Botervaten. L. J. Arentsen, Ivolenstraat 6. 's Woensdags van 1 tot 4. Geneeskunde. Staatstoezicht op de Volksgezondheid voor Noord-Brabant, Gelderland en Limburg. Hoofd inspecteur Dr. P. M. J. M. E. Woltering. Inspecteurs A. Bleys, Dr. J. C. I. van Hagen, P. G. J. Joosten,

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1904 | | pagina 74