126 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. ZEBEN ZOON. Wed. B. VAN. Spiegel-, Plaat- en Lijstenmagazijn. Encadreeren van Platen, Portretten, Aquarellen en Schilderstukken. Ovale-, Rondhoekige-, Verkropte en Stoklijsten, Spiegel- en Vensterglas. Mousselin, Mat, Gekleurd, Gefigureerd en Kathedraal Glas, Broeiglas, Glazen Dakpannen, Glazen Deurplaten en alles wat tot het vak behoort. ♦Zeben H.Jzn., B. v., Ie best. telegraafbureau, Spittaalstr. 47. ♦Zeben D. van, meubelfabrikant, Laarstraat 12. ZEBEN ZOON. D. VAN, Meubelfabrikanten. Magazijn Laarstraat 12, Fabriek Polsbroek 8- 14. Tapijten. Karpetten, Linoleums. Vloerzeil, Matrassen, enz. Stoffeeren. Verhuizen. Repareeren. ♦Zeben G. J. van, leestklaarwerker, Vaaltstraat 4. ♦Zeben Dzn., H., meubelmaker, Laarstraat 12 a. ♦Zeben H.Jzn., H. van, 2e best. te-legraafbur., Berkelsingel 42. ♦Zeben H. J. van, besteller, Iialvemaanstr. 26. Zeben J. G. J. van, in spiegels en lijsten, Laarstraat 3. Zeben J. E. van, opperman, Polsbroek 242. Zeben mej. J. H. van, naaister, Vaaltstraat 4. ♦Zeben L. van, vendumeester, Oudewand 22. ♦Zee J. H. v., kantoorbediende, Pelikaanstr. 12 a. Zee K. van der, agent van politie, Melatensteeg 74. Zeegers F., metselaar, Marschweg 50. ♦Zeegers M. G., behanger, Spoordijkstraat 10. Zeegers N., metselaar, Bornhoi', Zaadmarkt 101. ♦Zeeuw A. de, hoofdonderwijzer, Berkelsingel 11. ♦Zegelink J. H. M., spekslager. Spittaalstr. 10. ♦Zeiler J. W., opzich'ter doodgraver, Weg naar Warnsv. 25. *Zelling J., leeraar aan de 11. B. S., Houtmarkt 46. ♦Zetten G. van, brandersknecht, Weg naar Emm. 59. Zevenboom, geb. Brommeijer, wed. L. A., Zaadanarkt 92 a. ♦Zigtema A., kommies 'bij de belastingen, Spittaalstr. 34 a. Zinsmeester, geb. Schroder, wed. M. T. J., Armenhage 30. Zinsmeister F., schoorsteenveger, Polsbroek 174. Zondervan H., administrateur botermijn, Martinetsingel 23. ♦Zuilekom A. G. van, handel in rijwielen, Groenmarkt 28. *Zuilekom J. W. van, timmerman, Spittaalstr. 67. ♦Zurink J. M., gemeentebode en concierge, Kerkhof 3. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 127 Zuuk F. G. van, bakker, Beukerstraat 50. Zuuk mej. H. C. v.. hoofd eener bewaarschool, Schoolstr. 4. tZuuk H. R, van, kantoorbediende', Beukerstraat 50. Zuuk, geb. Kroon, wed. R. van, bakkerij, Beukerstr. 50. Zuuring A., Bornhof, Zaadmarkt 101. ♦Zuuring D., schrijnwerker, Beukerstraat 40. Zuuring, geb. Machiels, mej. D., costuumn., Beukerstr. 40. ♦Zuuring H., kleermaker, Roodetorenstraat 1. *Zuuring P. F., onderwijzer, Turfstraat 41 a. Zuijderduin A. J., machinist, Iialvemaanstr. 46. Zwaan M. van der, pakhuisknecht, Halvemaanstr. 50. ♦Zwaaij J. van, koperslager en gasfitter, Groenmarkt 39. Zwagers mej. A. A., verpleegster, Rozenhoflaan 44. ♦Zwakenberg II., comm. b/d post en telegr., Groenmarkt 10a. Zwanepol J., timm. en portier, Ruitershofje, Berkelsingel 38. ♦Zwarts A. J., magazijnknecht, Buitensingel 10. *Zwarts F. A., handelsreiziger, Beukerstraat 48. Zwarts, geb. Wolters, mej. F. A., costuumn., Beukerstr. 48. Zweers G. J., landbouwer, Graaf Ottosingel 111. *Zweverink A. M., ladjngm. H. Ij.S. M., Gr. Ottosingel 85. *Zweverink B., brugw. bij de S.S., Stationsweg 14. Zwever ink B., landbouwer, Weg naar Voorst 66. Zwier J., zadelmaker, Groenesteeg 3. Zwiers wed. A., Spittaalstraat 42. Zwiers A. J., in aardewerk, Spittaalstraat 42. ♦Zwiers Rzn., E., koopman in brandstoffen, Nieuwstad 70. ♦Zwiers Hzn., E., schipper, Spiegelstraat 9. ♦Zwiers E. M., kantoorbediende, Spittaaistr. 42. Zwiers G. J., particulier, Nieuwstad 28. Zwiers, geb. Lochtenberg, wed. H., Wanne 7. ♦Zwiers H., sigarenmaker, Komsteeg 15 a. ♦Zwiers J., winkelier in aardewerk, Nieuwstad 28. Zwiers Jan, schipper, aan boord. Zwiers Johannes, schipper, aan boord. ♦Zwiers R., in brandstoffen, Wanne 7. Zwiers, geb. Muller, mej. R., 's Gravenhof 14. Zwicker G. A., boekbinder, Waterstraat 39. Zijll de Jong G. J. C. van, latei luit. der huzi., Nieuwstad 52.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1904 | | pagina 67