114 ADRESBOEK VAN ZUTPHEX. *Voorthuis P., handelsreiziger. Halterstraat 12. ♦Voorthuijsen rnr. G. M. v., adv. en proc., Deventerweg 8 a. Voorthuijsen geb. van der Veur, wed. H. M. van, Dev.weg 8a. Voorthuijsen mej. P. M. van, Deventerweg 8 a. Voortjes, geb. Evers, wed. H., Barlheze 54. *Voortjes Jr., H., tredmpoetser S.S., Barlheze 27 a. Voortjes *H. en G. J., bedienden, Barlheze 54. ♦Vorstman Dr. J. M., em. predikant, Rozenhoflaan 40. Vos Antoinette Maria, breister, Weg naar Voorst 1. Vos B., voerman, Groenesteeg 66. Vos F., stadsarbeider, Laarstraat 76. Vos mej. G. H., assistent-apothekeres, Houtmarkt 51. Vos, geb. Kroon. wed. A. W. H. de, Vischpoortplein 13 a. VOS CAROLINE DE, Sprongstraat 2. Magazijn van Dameshandwerken, Kindergoederen. Dames-Glacé-Handschoenen. ♦Vos G. de, assuradeur, Berkelsingel 19. VOS DE BROEKHUYZEN. Makelaars in Vaste Goederen, Assurantieën en Hypotheken. Kantoor Berkelsingel 19. Vos J. de, korporaal Kol. Reserve, Dieserstraat 28 a. ♦Vos M. C. de, agent van Buitenl. huizen, Rozenhoflaan 6. VOS P. DE, voorheen H. VAN ERKEL. Handel in Naaimachines, Brillen, Kijkers, Thermometers, Ba rometers enz., Schupstoel 2. Voskamp H. E. J. C., verversknecht, Hoogestraatje 8. *Voskamp J. C., landbouwer, Spittaalstraat 58. Vosselman, geb. Wiehers, mej. A., Spiegelstraat 11. ♦Vossevelde J. W., kantoorbediende, Tadamasingel 90 a. Vree J. de, arbeider, Halvemaanstr. 11a. ♦Vreede H. M. de, bediende, Hoogestraatje 30. Vreeman A., arbeider, Bornhof, Zaadmarkt 101. Vreeman E, arbeider, Ruitershofje Berkelsingel 38. ♦Vreeman G., postconducteur, Spittaalstr. 26. ♦Vreeman G. W., kleermaker, Vijfmorgenstr. 4. ♦Vreeman H., in garen en oand, Pelikaanstraat 15. ♦Vrendenbarg G., remmer S.S., Marschweg 6. ♦Vriend H., ing.-verificateur v, h kadast., Martinetsingel 13. Vries A. de, arbeider S.S., Wolstraat 13. ♦Vries A. de, caféhouder, Barlheze 68. ♦Vries A. H. de, particulier, Barlheze 68 a. ADRESBOEK VAN ZUTPHEX. 115 Vries, geb. Voskamp, wed. E. J. de, wollenn., Rijkenhage 24. Vries G. de, wagenmaker, Zevennoteboomstraat 10. Vries G. A. de, ploegbaas stoomtram Z.E., Lievenheersteeg 4a. Vries, geb. Aldag, wed. J. de, Berkelkade 2. ♦Vries J. de, rijksambtenaar, Rijkenhage 11a. Vries L. de, opzichter justitiegebouwen, Vischpoortpl. 14. Vries mej. M. de, Houtmarkt 48. Vries M. J. de, lompensorteerder, Marschweg 45. ♦Vries P. de loodgieter, Broederenkerkhof 13. ♦Vries S. de, koopman, Laarstraat 92. Vries W. de, voerman, Polsbroek 70. ♦Vrieskolk A. W., koster der Broederenkerk, Rozengracht 11. Vriezen A. J., Bornhof, Zaadmarkt 101. ♦Vroeg A. A., lijnwachter rijkstelegraaf, Barlheze 99 a. ♦Vromen A., koopman, Laarstraat 21. ♦Vromen M., handelsreiziger, Beukerstraat 42 a. Vrossink B., arbeider, Polsbroek 152. Vrossink Petronella H., werkvrouw, Zevennoteboomenstr. 12. Vrugtman mej. A., onderwijzeres i d handw., Zaadmarkt 90. Vrugtman mej. A., Oudewand 6. Vrugtman mej. E., Boompjeswal 7. VRUGTMAN J.Bzn. E., Lange Hofstraat 29. Slager in Rund- en Kalfsvleesch. ♦Vrugtman J. A., particulier, Oudewand 6. ♦Vrugtman J.Bzn., J. A., hoofdonderw., D. Evekinkstr. 4. Vrugtman mej. J. M., onderwijzeres, D. Evekinkstr. 4. Vrugtman mej. M., onderwijzeres, Oudewand 6. Vijver, geb. Harmsen, wed. G. van de, Laarstr. 221. ♦Vijver G. van de, stadsarbeider, Berkelsingel 124. W. ♦Waanders A., sigarenmaker, Graaf Ottosingel 53. Waanders C., visscher, Graaf Ottosingel 113. ♦Waanders Jr., H., bleekersknecht, Berkelsingel 120. Waanders K. H., letterzetter, Graaf Ottosingel 113. ♦Waard A. de, perroncontroleur S.S., Marschweg 15. Wagenaar S. A., commies-verificateur dir. belastingen, Weg naar Voorst 106. ♦Wagenvoort D. G. J., landbouwer, Achterhoven 9.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1904 | | pagina 61