80 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Nieuwkamp, geb. van Veen, wed. J. A., Deventerweg 61. ♦Nieuwkamp J. J. A., comm. ter secret., Deventerweg 61. Nikkels E., grondwerker, Geweldigershoek 7. Nillissen Th., Bornhof, Zaadmarkt 101. Nipius, geb. Klomps, wed. C., werkvr., Dieserstr. 31. Noach A. S., koopman, Polsbroek 138. Nolthenius A. G. D., agent der rijksverz.bank, Marschp.str. 2. ♦Noordhoek Hegt F. J. D., gep. luit.-kol. O.-I. L., Zaadm. 97. NOORDHOEK HEGT F. J. D., Kantoor Zaadmarkt yj. Agentuur van de Algemeene Maatschappij van Levensverzekering en Lijfrente te Amsterdam. De Stoomvaart-Maatschappij Rotterdamsche Lloyd. Nooren A. J. van, Bornhof, Zaadmarkt 101. ♦Nooren L. van, groentekoopman, Halterstraat 5. ♦Noorman H. C., spoorbeambte S.S., Halvemaanstr. 20. Nooteboom G. J., koopman in wild, Polsbroek 134. *Nooij G. J., verversknecht, Groenesteeg 17. Nooij J. L., Bornhof, Zaadmarkt 101. *Nooij H. de, dir. der exp.-ondern. v. G. en L., Groenmarkt 22. ♦Nooij Hzn., J. de, Brugstraat 14. NOOIJ Hzn., JAN DE, Apenstert 5. Handelaar in Fijne Vleeschwaren en Agent van de Amstel-Bierbrouwerij. Nooijen J. M., arbeider, Kromme Elleboogsteeg 3. Nort I. H., leeraar H. B. S., Coehoornsingel 14. Nouris A., koopman, Polsbroek 136. Nouris C. J., venter, Groenesteeg 7. Nout A., Bornhof, Zaadmarkt 101. Nues W. F. van, sigarenhandelaar, Nieuwstad 11. ♦Nuesell J., tailleur, Sprongstraat 7. *NUESELL. K., Sprongstraat 7. Tailleur en Magazijn van Heeren- en Mode-Ar tikelen. Uitrustingen voor Oost- en West-Indië. *Nunnink A. K., landm. bij het kadast., L. Hofstr. 8. *Nusink P. A., particulier, Nieuwstad 19. Nusink mej. S. M. en A. J., Nieuwstad 19. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 81 NUIJ, Firma Wed. Th., Korte Hofstraat 6 8. Dames-, Heeren- en Kinder-Modemagazijn. Specialiteit in Onderkleeding, Witte Goederen Corsetten, Passementeries, Handschoenen, Linge ries, Merceries, Kindergoederen, Fluweel .en Zijden Stoffen, Linten, Fournitures, Pelterijen, Blouses, Costume- en andere Rokken. Echte Normaal Jaeger Goederen en verdere Tricot-Kleeding, Abhartungs- wasche enz. Parfumeriën, Eau de Cologne en Zeep. Garen en Band en Breiwollen. ♦Nuijsink D., apotheker, Houtmarkt 51. Nuijten W., gep. militair, Dieserstraat 104. Nijboer M. L., kleermaker, Bornhof, Zaadmarkt 101. N1JBURG Sal., Turfstraat 2, hoek Kortè Hofstraat. Magazijn „Au Bon Marché". Dames- en Heeren- Mode-Artikelen. Specialiteit in echt Fransche Corsetten, Hand schoenen en alle genres in zijden en andere Blouses en Lady's shirts. Pelterijen en Garneeringen. Ruime sorteering Naaisters-Artikelen. *NIJBURG Sal., Turfstraat 2. In Antiquiteiten. Nijenhuis, geb. Vers, wed. B., 0. Vr.huis, Groenesteeg 118. Nijenhuis B., timmerman, Groenesteeg 110. Nijenhuis G. J., landbouwer, Baankstraat 51. ♦Nijenhuis G. J. A., onderwijzer, Oudewand 17. Nijenhuis, geb. Schuppert, wed. G. W., Groenesteeg 78. ♦Nijenhuis H., brievenbesteller, Tadamasingel 26. ♦Nijenhuis H. J., bierbottelaar, Kerkstraatje 1. ♦Nijenhuis H. W., tabakskerver. Polsbroek 77. ♦Nijenhuis J., landbouwer, Kruisstraat 43. ♦Nijenhuis J. A., klerk ter gem.secretarie, Polsbroek 75. Nijenhuis, geb. E. E. H. Olthof, werkvr., Melatensteeg 43. ♦Nijenhuis T., onderwijzer, Hoornwerk 19. Nijhoi A., arbeider, Hoogestraatje 58. ♦Nijhof B. J. H., wisselwachter S.S., Weg naar Laren 2 b. ♦Nijhof G., bakker, Broederenkerkhof 15. ♦Nijhof G. J., leerhandelaar, Zaadmarkt 107. ♦Nijhof H. G-., koffiehuisbouder, Beukerstraat 12'. ♦Nijhof H. W., brig, d'er rijksveljdw., Wambuisstr. 14. Nijhof, geb. Kerlen, wed. J., Zaadmarkt 107. ♦Nijhof J. A., stoelenmaker, Lievenheersteeg 16 1904. 6

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1904 | | pagina 44