164 ADRESBOEK van ZUTPHEN. Talitha Kumi. Afdeelingsbestuur voor Zutphen. Mevr. Martens van Sevenhoven, geb. Baronesse Collot d' Escury, Presidente Mej. W. C. J. Swaving, Secret. en Instituut voor Doofstommen te Groningen. Afdeelings bestuur Mr. J B. Sölner, Jhr. P. E. van de Merwede Quarles van Ufford, Thesaurier en Secretaris. Mr. J. Thooft. Nationale Christen-Geheel-Onthouders-Vereeniging. Af- deeling Zutphen. Bestuur: Dr. M. A. Brants, Eere-Voorz., Dr. T. F. Westrik, Voorz.. A. de Zeeuw, Vice-Voorz., D. J. Siebers, Secr., G. J. Brands, Vice-Secr. H. Kies- brink, Penningni., G. E. Willemsen, Vice-Penningm. Deze vereeniging «telt zich ten doel de bestrijding der drink - gewoonten door de geheelonthouding van alle alcoholische dran ken. Zij onderscheidt leden, bnitengew. leden en aangeslotenen. Hun aantal bedraagt ongeveer 100. Nederlandsche Onderwijzers Propaganda-Club voor Drank bestrijding. Afdeeling „Zutphen en O." Bestuur G. J. Knegjens, G. Cijnssen, E. J. Wassink. Lid van het Hoofdbestuur A. K. Klaren. Getal leden 10. Nederl. Vereeniging tot Afschaffing van Alcoholh. Dranken. Afd. Zutphen. BestuurA. K. Klaren, Voor zitter, G. de Vos, Secretai'is, J. Sloolï, Penningxn., Joli. Bloem, E. J. van der Veen. Idiotenstichting 's Heerenloo, te Ermelo. Correspond. G. Fredex-iks. Leden betalen f 5,begunstigers bepalen liunne jaarl. bijdrage naar goedvinden. Blinden Instituut te Amsterdam. Corresp.B. Cuperus. Als lid betaalt men f 5,Getal leden 7. Vereeniging ter kostelooze geneeskundige behandeling van behoeftige ooglijders, gevestigd te Amsterdam. Cor respondente Mevr. Umbgx'ove-Ringeling. Geldersch-Overijsselsche Maatschappij van Landbouw. Eere-Voorz., Mr. C. J. Sickesz te Lochem, Voorz. Mr. J. G. van Rappax'd te Laren. Onder-Voorz., Mr. C. E. van Marle Deventer. Algem. Secr., A. Staring te Lochem. Algem. Penningm., Jhr. W. Prins te Velp. Afdee ling Zutphen, Voorzitter, T. Haitsma Muiier te ADRESBOEK van ZUTPHEN. 165 Lochem. Onder-Voorz., J. A. Eggink. Secr., Mr. J. H. de Crane te Lochem. Penningm., L. ten Cate te Lochem. Assessor, H. Ilaijtink te Laren. Landbouwersvereeniging. Voorz. G. Jebbink Secr., H. Dollekamp, Penningm., M. J. Scholten Jr. Zutphen's Landbouwers Veefonds ..De onderlinge hulp". Bestuur voor ZutphenW. Diks, E. Bannink, M. J. Scholten .Jr., penningm., W. T. Hendriks, T. Lammers, A. Eggink. Voor de Hoven: W. Riethorst, H. Lam- mei-s, en E. J. Klaassen. Nieuwe deelnemers in 1902 betalen 3 pCt. van de geschatte waarde der koeien, terwijl tevens 71/2 cent van elke I' 100 der geschatte waarde per week wordt bijgedragen. Hij sterfgeval wordt de gehecle geschatte waarde vergoed. Het vee wordt door het bestuur gekeurd, en 20 pCt. beneden de waarde aangenomen. De administratie, bet taxceren en het opbranden geschiedt kosteloos. De gecontribueerde gelden worden alle maanden in de Spaarbank belegd. Nederlandsche Heide-Maatschappij. Afdeeling Zutphen. Voorzitter: Jhr. H. A. D. Coenen, Secr.-Penningm. Mr. M. Rom Colthoff. Waterschap van de Berkel. Watergraaf Mr. C. J. Sickesz, Secretaris-Penningm., A. Staring. Afdeeling Beneden-Berkel. F. H. Unxbgrove. Voorz., Mr. M. Rom Colthoff. Secretaris-Pexiningmeester. Hoofdgeërden Dr. E. D. Cartier van Dissel en H. Postel. Tramweg-Maatschappij Eefde—Gorsel—Zutphen. Dir. J. H. L. Langholtz. Comm. J. Canters en Mr. J. B. Sölxxer. Commissarissen voor den weg van Deventer over Zutphen naar Winterswijk en verder naar de Pruis, grenzen. CommissarissenMr. W. Baron vaxx Heeckeren vaxi Keil, Pres., Mr. W. A. Roelvink, Mr. J. Thooft exx F. H. Umbgrove, Sec. en Thes. W. J. F. Bui'gers te Winterswijk. Nederlandsch Mettray. Afdeeling Zutphen. Pres. Jhr. H. A. D. Coenen. Secr. en Thes., Mr. W. J. L. Umbgrove. Leden C. Storm Buijsing Contributie f 5 voor een lid, f 3,65 voor een begunstiger. Getal leden 34 en 1 begunstiger.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1902 | | pagina 86