116 ADRESBOEK van ZUTPHEN. Verdeeling in Wijken. Wijk A. Achterom. Lievevrouwenstraat. Baggeroord. Louisesingel. Beekstraat. Molenbeekstraat. Coehoornsingel. Nieuwst ad. Deventerstraat. Nieuwstadskerksteeg. Deventerweg. Overweg. Dieserstraat. Overwelving. Gasthuisstraat. Reinmakershoek. Ge weldigershoek Rozenhoflaan. Halterstraat. Tengnagelshoek. Isendoornstraat. Weg naar Laren. Krom me-elleboogsteeg. Zevennoteboomenstraat. Wijk B. Apenstert. Noorderhaven. Barlheze. Oude Gasthuissteeg. Berkeik ade (benoorden de Oude Wed. Marschpoortstraat). Parkstraat. Broederenkerkhof. Rosmolensteeg. Broederenkerkplein. Rozengracht. Broederenkerkstraat. Schoenmakersstraatje Brugstraat. Spiegelstraat. Groenmarkt (Noordzijde). Spoorstraat. Havensti'aat. Stationsplein. Heukestraat. Stationsweg. Korte Hofstraat (Westzijde). Tuinstraat. Kreynckstraat. Turfstraat (Noordzijde). Marschpoortstr. (N oordzijde) IJselkade (benoorden de Marschweg. Marschpoortstraat). Wijk C. Berkelkade (bezuiden de Lange Hofstraat. Marschpoortstraat). Marschpoortstraat (Zuid Bakkerstraat. zijde). 's Gravenhof. Martinetsingel. Groenmarkt (Zuidzijde). Pelikaanstraat (Zuidzijde). Hoornwerk. Proostdijsteeg. Houtmarkt (Westzijde). Raadhuissteeg. Kerkhof. Ravenstraatje. Kerksteegje. Roodetox-enstraat. Kerkstraatje. Vischpoortstraat. Kolenstraat. A Waterstraat. Kuiperstraat. Zaadmarkt (Westzijde). a yy ADRESBOEK van ZUTPHEN. 117 Wijk Berkelsingel. Buitensingel (van den Weg naar Warns veld tot aan de Mestbergplaats). Donkeresteeg. Graaf Ottosingel. Groen esteeg. Wijk Buitensingel (van den Weg 1 naar Emmerik tot en met de Mestbergplaats). Lievenheersteeg. Lunettestraat. Spittaalstraat. Tadamasingel. Wijk Armenhage. Bernhardsteeg. Beukerstraat. Boompjes wal. Bornhovestraat. David Evekinkstraat. Frankensteeg. Hagepoortstraat. Houtmarkt (Oostzijde Komsteeg. Korte Beukerstraat. Korte Hofstraat (Oostzijde). Wijk Achterhoven. Akkerstraat. Baankstraat. Dwarsstraat. Dijkstraat. Kanonsdijk. Kruisstraat. D I. Halvemaanstraat. Hoogestraatje. Laarstraat. Melatensteeg. Polsbroek. Weg naar Warnsveld. D II. V ij fmorgenstraat. Walstraat. Wambuisstraat. Wanne. Weg naar Emmerik. Weg naar Vierakker. E. Lombard steeg.' Naadzak. Oudewand. Paard en wal. Pelikaanstr. (Noordzijde). Prinsenhof. Rijkenhage. Schupstoel. Turfstraat (Zuidzijde). Sprongstraat. Vaaltstraat. Zaadmarkt (Oostzijde). F. Lij nbaanstraat. Oude Touwbaan. Schoolstraat. Spoordijkstraat. Vliegendijk. Weg naar Voorst.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1902 | | pagina 62