136 ADRESBOEK van ZUTPHEN. J. do Jong K„ Mr. 0. E. Stolk lste Lt, A. Meinster 2de LtD. W. Schoonman S. M., H. Volkers Koip. T. H. Frederiks Schutter. Auditeur, Mr. Th. Evekink. Bode, D. P. Jansen Jr. Vereeniqing ter Beoefening der Krijgs wetenschap. Corresp. voor Zutphen 0. C. Brünmgs. Muziekcorps der Uienstd. Schutterij. Com missie van beheer uit de officierenC. C. Brünmgs, Jhr. F. A. Coenen en Mr. H. V. Loghem de Josselin de Jong. Kapelmeester, G. Groenheim. Beden uit de Comm. voor de Muziekschool J. P. Muijderman en H. van Erkel. Leden uit het muziekcorps J. Woudenberg en J. C. Kuijper. Spaarkas. Paardenwal. Voor/... J. O- Klaassen. Vice-Voorz., C. Schülemans. Thesaur., D. Nuijsmk. Secr., L. G. Maaldrink. Leden: J. Hasselo, Mr. J. L. A. Stolk, D. Lijsen, C. D. Muijderman J. van Dick Gzii., M Th. Evekink, Dr. J. M. van 't Hoff, Jhi. Mi. D. W. van Andringa de Kempenaer en J. Wilh. 1 ergeer. Zitting Zaterdagsavonds 8—9 uur. Jtavid Krekink's stichting. 86 Arbeiderswonin gen aan den Paardenwal, den Berkolsingel, Tadamasingel en de Melatensteeg. Bestuursleden: de leden der Spaarkas. Huurprijs der woningen f 1,25 en f 1,50 per week. Bestuur der 1-rotest. J ereeniging van Spijs- uitdeel in,I aan behoeftige;. F. H. Umbgrove, Pres.; J. van Dick, Secret.; W. H. Schukking, Thes., F H. Heukelman, Jhr. Mr. M. W. C. de Jonge, B. Cuperus, A. Volders en Deze inrichting deelt gedurende tie maanden Noveniber Decent- bev, Januari, Februari en Maart op werkdagen vanl 11 'j- - middags aan minvermogenden soep en vaste spij urn middags aan m silstraat). - De kaartjes kunnen aan de gaarkeuken (ingang 8pilgelstvaat).-Dekaaröesta» aanwijzen die gedurende bovengenoemde maanden voor rekening van den gever eten ontvangen. Xutphensche Gaarkeuken. Kreynckstraat. Be stuur F. H. Umbgrove, Pres, J. van Dick, öeciet. W. H. Schukking, Thes.F. H. Heukelman, Jhr. Mi. M.' W. C. de Jonge, B. Cuperus, A. Velders en Xutphensche Broodfabriek, aan de Havenstraat. ADRESBOEK van ZUTPHEN. 137 Directeur, Commissarissen, F. .J. D. Noordhoek Hegt, B. A. Albers en K. H. O. van Bennekom. Xutphensche Melk inricht ing in de St. Bern- hardsteeg. Directeur. F. J. D. Noordhoek Hegt. Com missarissen, B. E. Onderwater van Brandwijk, F. M. Grasvestein van Heijst en A. Barenbrugh. Deze inrichting heeft ten doel den in- en verkoop van zuivere melk; en voor zooveel noodig de bereiding en den verkoop van boter en karnemelk en hetgeen verder in het belang van de inrichting moge blijken. JProtestantsche Inrichting van Weldadig heidC. C Briinings, Pres Vice-Pres.Bart van Eldik, Secr.E. J. Harmsen, Adj.-Secr. J. van Dam, Penningm. H. J. Reesink, Adj.-Penningm. J. C. Gol- denberg, MagazijnmeesterA. E. .T. Massink, Adj.- MagazijnmeesterA. Velders en B. W. van Eldik. Hamer van 1%'avraag. Bestuur A. Barenbrugh. Voorz.B. Cuperus, Onder-Voorz.Jhr. Mr. M. W C. de Jonge, J. L. Spier, Secr.-Thes. G. II. Wolsak, Boek houder*. Aan dit bestuur is het volgende Damescomité toege voegd: Mevr. Bruins-Oort, mevr Engelen-Feldhaus, mevr. Wed. Fortuin-Lioni, mevr. Wed. Muller-Thijm, mevr. Nuijsink-van Andel, mevr Schukking-Dommers en mcj. S. Tierlam. De Kamer van Navraag stelt zich ten doel door het geven van inlichtingen de particuliere armenzorg te leiden en daardoor misleiding en bedelarij tegen te gaan. Het beginsel waarvan zij uitgaat, beoogt verhooging van het weerstandsvermogen der armen. Het aantal leden bedraagt 280. Contributie f 0,50. Jereeniging voor Centralisatie van .3rmen- zorg. Voorz. B. Cuperus, Secr. W. H. Schukking. Deze vereeniging bestaat uit afgevaardigden van verschillende diaconiün en enkele liefdadigheidsinstellingen, heeft ten doel meerdere eenheid in de armenzorg te dezer stede te bewerk stelligen. Te Muis voor Militairen. Bestuur: P. Doedes, Voorz., F. LI. Umbgrove, Jhr. P. E. van de Merwede Quarles van Ufford, Penningm.. Jhr. Mr. M. W. C. de Jonge, Jhr. Mr. J. H. J. C. Martens van Sevenhoven, Secretaris. K. Keil Hzn., concierge. De bestemming van dit in de Kuiperstraat gelegen Huis, eeu uitvloeisel van den Nederlandschen Militairen Bond, is Militairen,

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1900 | | pagina 73