Hf 114 ADRESBOEK van ZUTPHEN. grove, Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer, B. Cuperus en D. N. Labrijn. Vaste Jtaadscommissiën voor de gasfabriek en waterleidingJ. G. Klaassen, Yoorz., A. R. Witkop, B. Cuperus, C. D. Muijderman en R. P. J. Tutein Nolthenius van toezicht op de GymnastiekschoolMr. J. B. Sölner, Yoorz., Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kem penaer en C. Bijl voor de Gemeentereiniging: Mr. J. B. Sölner, Yoorz., Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer, C. D. Muijderman en J. Groeneveld voor de Landerijen en Plantsoenen C. Storm Buijsing, Yoorz., F. H. Umbgrove, D. N. Labrijn en B. Cuperus. Commissie van Wetgeving C. Storm Buijsing, Yoorz., Jhr. Mr. M. W. C. de Jonge, Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer, Jhr. Mr. D. O. Engelen en F. H. Umbgrove. Commissie voor de Inkomstenbelasting C. D. Muij derman, B. Cuperus en D. Albers Wzn. Commiezen en geëmployeerden ter Secretarie G, J Yvan de Kamp, commies voor de Militie, Schutterij^/Be- drijfs-, Personeele- en Grondbelasting, ziekten onder menschen en vee, Kamer van Arbeid enz. R. H. Loef Schuphoven, commies voor de Comptabiliteit. Drank wet enz. K. M. Houtaar, commies voor den Burgerlijken Stand, Brandwezen, Arbeids-, Hinder- en Veiligheids wet, Nederlanderschap enz, J. W. Walther, adj.- commies en O. P. Bennewitz, klerk. J. Gimberg, Bevolking, Pensioenen, inkwartiering, Bewijzen goed gedrag, Passen, u d Archief enz. Klerk bureau bevolking H. J. B. van Sluijters. Concierge en bodeJ. M. Zuring^ Bode G. B. Kolber. De Secretarie is voor het publiek geopend alle werk dagen des morgens van 9 tot des namiddags 2 uur. Bureau Militie, Bevolking enz. ingang Lange Hofstraat, bureau Burgerlijke Stand enz. ingang Gravenhof. Het kantoor van den Gemeente-Ontvanger is geopend alle werkdagen, met uitzondering van Zaterdag, des morgens van 92 uur in het voormalige Rechtsgebouw, ingang Lange Holstraat. Verdere gemeentelijke ambtenaren en bedienden Architect, F. H. van Etteger. Belast met het dage- lijksch opzicht over de gemeentewerken en gebouwen, ADRESBOEK van ZUTPHEN. 115 M. J. van Zalk. Opzichter der gemeentelanderijen, 1). A. Bos. Kaai- en havenmeester J. C. Muijderman W.Gzn. Waagmeester, J. M. Thien. Vischafslager, L. J. Arendsen. Korenmeters, A. Addink en Kolenmeter, J. A. de Haan. Reinmaker, G. J. van Eekeren. Omroeper en aanplakker. W. F. Bornink- hof. Klokkenist, Marius A. Brandts Buijs. Avond- klokluider J. Nieuwburg. Torenwachter, G. J. Bob bink Lz. Keurmeester van vleesch en viscli, S. Heymans, tevens veearts. E. Overbosch, Gemeente- Veearts. Opzichter bij het ruimen van privaten en de uitvoering van het tonnenstelsel. J. de Wilde. - Toezicht op de markten, Bureau van Politie. Israëlitische Begraafplaats buiten de voorma lige Spittaalspoort. Opzichter en doodgraver S. de Jong. Algetneene Begraafplaats buiten de voormalige Laarpoort, verdeeld in vier klassen en bijzondere R. Katholieke begraafplaats. Opzichter en doodgraver, J. W. Zeiler voor de algemeene begraafplaats. Op verzoek van eigenaren neemt de gemeente ledige grafsteden terug, voor graven in de le klasse tegen eene som van f 25, voor die in de 2e klasse van f 5. Voor het uitsluitend recht om voor een bepaalden tijd lijken in eene bepaalde grafruimte van drie graven naast elkander, in de le en 2e klasse te doen begraven, wordt betaald f 50, en voor de overboeking van dat recht f 3. Voor inlage van een lijk in een stedelijk graf wordt betaald in de le klassef 15 2e 3^— 3e nihil. 4e w nihil. Het overige begrafenisrecht bedraagt voor een lijk van een volwassen persoon, met inbegrip van het openen en sluiten van het graf en de doodbaar le klassef 22, 2e n' 3e 3 o. 4e 0,40 Voor het begraven van een lijk van een persoon be neden de 12 jaren wordt de helft en van een beneden het jaar J/4 van bovengenoemde rechten betaald. Verder wordt betaald 8

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1900 | | pagina 62