ADRESBOEK van ZUTPHEN. Nationale Bond van Handels- en Kantoorbedienden in Nederland. Afdeeling Ztitphen. Bestuur: J. II. Hietink, Voorzitter; ™.?nKer-V'oe-Vooraitter A. Wissink, Secretaris: h. 41. VVmterink, Penningmeester; II. J. Enter, J. II. P. Gamelkoorn, A. J. Jalink. Aantal leden 42. Het doel van dezen Bond is samenwerking te bevorderen tus- scnen bedienden onderling, liet houden van cursussen in Boek houden, Handelswetenschappen enz., het oprichten van pensioen- weduwen- en weezenfonds. Contributie f3 per jaar. Donateurs f 10. De Zutphensche Spekslagersvereeniging, goedgekeurd bij koninklijk besluit, dd. 2i Januari 1895 No. 1. Afdeelin" van den Nederlandschen Slagershond. R. ten Cate (firma T van Zadelholï Zoon:, Voorzitter; J. II. Koersen Jr Vice-Voorzitter; D. van der Linde, Penningmeester; Arn. Me°rstadt, Secretaris. Vereeniging „Eendracht." Afdeeling Zutphen van den Nederlandschen Barbiers- en Kappersbond, goedgekeurd bij Kon. Besl. van 7 Mei 1894. Bestuur: J. W. Koenen Voorzitter; J. W. Bettinck, Penningmeester; F. J. van' Bruggen, Secretaris en Plaatsbureauhouder; Busmeesters, M. C. Smit en G. J. BotermanAlgemeen Secundus' G. Bettinck. Voor het lidmaatschap moet men zich bij den Secretaris aanmelden. De 1)011(1 is gevestigd te Amsterdam en telt ongeveer 500 leden hoeft een levensverzekering, ziekenfonds, plaatsbureaux voor bedienden en patroons; benevens een orgaan, dat maandelijks verschijnt. Kindervoeding. I). Nuysink, Voorz., A. Barenbrugh, Vice- Voorz., B. Cuperus, Penningm., Jhr. Mr. D. 0. Engelen Secret A. Mentz en J. A. Schutte. Plaatselijke Watersnood-Commissie. C. C. Brünings F II Umbgrove, J. E. de Voogt G.Nzn. en G. Lijsen? Verwarmingscommissie der Ned. Herv. Kerkgebouwen. Dr. T. K. M. von Baumhauer, voorz. B. Dingeinans, secret. II Vergeer, A. J. Uiterwijk, H. Revelman Czn., D. L. van Elk, Jhr. Mr. M. W. C. de Jonge. Commissie voor de restauratie der St. Walburgskerk te Zutphen. Mr. J. H. Baron Mollerus van Westkerke te Arnhem, vertegenwoordiger der Regeering. Jhr. II. A. U. Coenen, VoorzitterJhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer, G. G. Brünings, B. Cuperus, Mr. J Thooft, F. II. Umb- groye, H M. Werner, J. R. Guiting, J. L. Spier, C. Storm Buijsing, Secretaris. ADRESROEK van ZüTPIIEN. Districts-Commissie van het fonds ter aanmoediging en on dersteuning v. d. Gewap. Dienst. Pres. Mr. J. Thool't, Vice- Pres., Mr. VV. J. L. Umbgrove, Seer, en Thes. K. II. O. van Bennekom. Leden C. G. Brünings, Mr. J. B. Söl- ner, F. J. D. Noord hoek liegt, Jhr. P. E. van de Mer- wede Quarles van Ulïord, Mr. M. Bom Coltholl', B. E. Ouderwater van Brandwijk en E. van lieerde. Nederl. Roode Kruis. Correspondent K. II. 0. v. Bennekom. Nederlandsche Bond van Oud-Onderofficieren van Land- en Zeemacht. Afdeeling Zutphen en Omstreken. Bestuur Eere-Voorzitter. Kol. K. H. 0. van Bennekom Waarn.- Voorzilter en Secretaris, A. Rondeel Tz.Penningmees ter, L. AltenaCommissarissen, J. M. de Groot en II. J. B. van Sluijlers. Commissie voor stolfelijke belangen en reservefondsen: Voorzitter Correspondent, J. de Jong. CommissarissenJ. W. Rijsbaarman en N. Keetelaar. Afdeelings-Zangvereeniging Voorzitter-Directeur, C. J. A. Nijenhuis Penniiigmeesteresse L. Morhee. Correspondent voor het OrgaanJ. M. de Groot. Deze vereeniging stelt zich teu doel a. toewijding aan Vorstin en Vaderland b. behartiging van de stoffelijke belangen harer leden in het maatschappelijk leven, met bepaalde uitsluiting van alle politieke en godsdienstige belangen c. zoo noodig ondersteuning bij overlijden aan weduwen en weezen. De contributie bedraagtvoor Beschermers t' 50 in eens of f 10 per jaarvoor Leden f 3 per jaar met f 1 entreevoor Mil.-Donateurs 1' 1,50 per jaar en voor Burger-Donateurs van f3 t,ot f 10 per jaar. De Afdeeling telt 230 Beschermers, Leden en Donateurs. Afdeeling Schietvereeniging „Koningin Wilhelmina". Oefening eiken Woensdagavond van Oct. tot 1 Maart uitgez. de \c Woensdag van elke maand, in de Buiten-Soeieteit. Bestuur: Voorzitter, J. W. Kreulen, Secretaris Penningm. A. Dengier, Commissaris van Orde, Th. A. v. Tellingen. Vereeniging van Gepensionneerde Onderofficieren en minderen van het Nederlandsche leger. Het bestuur der afd. Zutphen beslaat uit de volgende hh.Eere-Voorzitter, Jhr. P. E. van de Merwede Quarles van Ulïord, gepensioneerd Lui tenant Kolonel der cavalerie, J. H. Rigtering, Voorz., A. J. A. Dessers, Seer., II. G. J. Doll, Penningm., M. C. A. Wennips en M. Op den Winkel.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1898 | | pagina 79