108 ADRESBOEK van ZÜTPHEN. *Worp E. van de, schipper. Worp, geb. Kret wed. G.v d., in kruideniersw., Groenm. 45. Worp, firma G. van der, touwslagerij, Groenmarkt 6. ♦Worp II. van der, touwslager, Groenmarkt 6. ♦Worp H. W. van der, photograaf, Oudewant 21. Worp J. G. van der, in dames handw., Groenmarkt 8. Worp geb. van Gumsler, wed. W. van der, Oudewant 21 ♦Woudenberg H., handelsreiziger, Ilalterstraat I. Woudenberg, wed. II. A., Ruitershofje, Gasthuisstraat 9. ♦Woudenberg J., distillateur, Korte Hofstraat 12. ♦Woudenberg W. C., letterzetter, Bakkerstraat G. Woudstra D., arbeider, Melatensteeg 12. ♦Wouters M depoth. b/d St. Sp. wegen Weg n. Emmerik 3. Wouwenaar H., klerk, Laarstraat, 7a. Wouwenberg G. J., poelier, Komsteeg 28. Wulfhorst mej. S winkelierster in suikerw., Groenm. 1 Wulfsen, geb. Busser wed. 11., Laarstraat 179. ♦Wullink A., landbouwer, Achterhoven 18. Wullink, geb. Tamboer wed. G., Baankstraat 37. Wullink G., kantoorknecht, Tadamasingel 24. ♦Wullink G. J., schipper. Wullink G. J., metselaar. Kruisstraat 1G. ♦Wullink F.IIzn. II.smid, Spittaalstraat 13. ♦Wullink II. J., schoenmaker, Weg naar Voorst 55. ♦Wullink J. D., smid, Barlheze 7. -j-Wullink J.Dzn. J. W., smid, Barlheze 7. ♦Wullink J. W., smid, Kolenstraat 29. Wunderink, geb. Pasman wed. Spittaalstraat 47. *Wunderink Jr. A. G. M. bakker, Rijkenhage 13. Wunderink E., arbeider, Uoogestraatje 8G. ♦Wunderink II., bakker, Groenesteeg 188. Wunderink, geb. Guntz wed. W., naaister, Barlheze 3. Wüstefeld Ph., in hoeden, Beukerstraat 28. *Wuijster G., handelsreiziger, Rozengracht 12. ♦Wuijster J. A., Uoogestraatje 100. Wijers, geb. ten Wolthuis wed. E., Boompjeswa! 7. ♦Wijgman G. J., timmermansknecht, Tadamasingel 20. ♦Wijgman II. J., timmermansknecht, Barlheze 62. Wijgman II. W., gepens. militair, Bornhovestraat 49. ♦Wijgman J., verversknecht, Spittaalstraat 86. Wijgman, geb. ten Braak wed. J., Polsbroek 65. ♦Wijgman K. F., schilder, Tadamasingel 18. ♦Wijhe II. J. P. van, mosterdfabrikant, Rozengracht 10. Wijhe, geb. Luijerink, wed. P. van, Rozengracht 10a. Wijier mej. S., huishoudster, Broederenkerkhof 4. ADRESBOEK van ZÜTPHEN. 109 Wijmar Betje, koopvrouw, Spittaalstraat 91. Wijmer A. D., metselaarsknecht, Polsbroek 55. ♦Wijmer B. J., spoorwegarbeider, Weg naar Laren 11. Wijmer Derkje, waschvrouw, Tadamasingel 61. Wijmer II. J., landbouwer Groenesteeg 128. Wijnand van Lulik, II. .1. Spittaalstraat 28. Kijf uigmnkerij opgericht in 1845. Speciale inrichting voor liet schilderen van alle soor ten (tijtuigen. Wijna K., sigarenmaker, Polsbroek 87. Wijnen Th. II., sigarenmaker, Tengnagelshoek 11. ♦Wijs II. de, bakkersknecht, Broederenkerkplein 3. «Wijtenburg .1. J.. Wieuwstad 38. Telepli. 11. Kantoorboekhandel, School-, Teeken- en Schilderbehoeften. IJ. ♦Ukelen J. A. -aatr coiffeur, Oudewand 1. ♦IJpeij F., kassier, Goehoornsingel 32. ♦IJsseldijk J. A., smid, Weg naar Emmerik 15. Z. ♦Zadelholf F. B. van, schipper. Zadelholf, geb. Dop, wed. G. II. van, Rozenhollaan 10. Zadelholf firma J. M. van (J. van Dijk), Waterstraat 35. Zadelliofl' en Koon T. van, Spiegelstraat 1. Oude firma. Handel in gerookt en gezouten Vleesch, Spek, Hammen, Boter, enz., voor Binnen lands Scheepsgebruik en exportatle. *Zalk M. J. v., opzichter b/d gemeentew., Kerkhof 8. ♦Zandt J van 't, landbouwer, Oude Touwbaan 8. Zandt, geb. Riethorst, wed. W. van 't, Oude Touwbaan 8. Zandscholten J., landbouwer, Kruisstraat 51. ♦Zantbergen Th. G., arbeider, Berkelsingel 90. Zanten, geb. Borninkhorst, wed. B van, arb., Donkerest. 30. Zcben, geb. Mantels, van, naaister, Bornhof, Zaadm. 101. Zeben, wed. B. van, splitster der St. Loterij, Laarst. 3. ♦Zeben II.Jz. B. v., Ie best. telegraafbur., Spittaalstr. 47. ♦Zeben. II. van, Laarstraat 12, hoek Polsbroek. Fabriek en ITIagazijn van Meubelen, Handel in nieuwe en oude meubelen; Huishoudelijke Artikelen enz enz. Verhuizingen binnen en buiten de stad, Re paratie van meubelen en timmerwerk. Zeben D. v., meubelmaker en timmerman, Laarstraat 12. *Zeben G. J. v., kleermaker, Vaaltslraat 4.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1898 | | pagina 59