146 ADRESBOEK yak ZUTPHEK. Genootschap ter beoefening van natuurk. weten schappen (Fhysica). Bestuur PreB.G. Kouwenaar Dr T K M von Baumhauer, B. Cuperus, G. T. Bruijn en P. Kat Pzn. Secret., ür H. W. van Rhjjn. Penningm. D- Albers Wzn. lloudt 's winters eiken Maandagavond te 7% uren vergadering boven de Groote Sociëteit. Contributie f5, Kring voor wetenschappelijk onderhoud. Bestuur Pres.Dr. T. K. M. von Baumhauer. Yice-Pres B. Cuperus. Ie Seer., Dr. A. J. van Rliijn. '2e Secr. Di. D. Bruins. Deze veveenigingwaarvan liet aantal leden niet meer dan viiftie mag bedragen, lieel't ten doel onderwerpen van weten- sehappeliiken aard te bespreken. Daartoe wordt door het lid hetwelk een spreekbeurt op zich heeft genomen, een van te voren ingediende vraag beantwoord of wel oene mcdedeeling gedaan. Nadat de spreker zijn rede welke in geen geval mag worden voorgelezen, heeft uitgesproken, wordt de discussie over liet be- handelde onderworp geopend. De vergaderingen worden gtliou- veu op den eersten Vrijdag van elke maand, van Oetohi r tot en met Maart. De contributie bedraagt t 2,25 s jaars. De vereem- ging verkiest zelve hare leden. Polyhymnia Vereeniging tot bevordering van uiter lijke welsprekendheid. Bestuur: Eere-Voorz., J. A. V rugt in an Voorz., J. A Vrugtman J.Bzn le SchrijverG. J A Garsen, 2e Schrijver, N A Kerlen, Fiscaal, J. li. Vrugtman, Penningm L R. Willemsen - Getal leden 11 werkende, 150 niet-werkende en 50 buitenleden. Contributie f4,-. Oefenings vergadering lederen Dinsdag 's avonds te 8V, uren behalve den 3de.i Dinsdag der maand. Gewone vergadering den 3den Dinsdag der maand, s avonds te 8 uren. Oefening kweekt kennis. Muziekvereeniging. Be stuur Pres., H. van Erkel Secr., A. C. T. "Vetter, Penningm.. Ii Palier, Directeur, H. Sieberg Contributie f5. Repetitiën op Donderdag avond. Uitvoeringen in de Schouwburgzaal. Muziekvereeniging Symphonia. Bestuur Directeur- Pres. Johan Schurink, Secr., Joh. Woudenberg, Pen ningm E. J. Klaassen, BestuursledenM. J. Schurink, H. Stcgeman, Jao. Reussink. Vergadering eiken Zondag ADRESBOEK van ZUTPHEN". 147 des namiddags van 24uur in de bewaarschool in de Hoven. Te engageeren voor Concerten en festiviteiten. Vereeniging van Garanten tot het bevorde ren van publieke vermakelijk heden te Zutphen. Bestuur Pres.C. Schillemans Secr.Mr. Th. Evekink, Penningm., Mr. M. Colthoff. Requisiteurs C D. Muijderman A. G Wijers J. C. Camerling Iiel- molt en Mr. J. Post van Everdingen. Dc vereeniging bestaat uit een onbepaald aantal ledendie. zich hij hunne toetreding verbinden om een eventueel tekort bij het geven van tooneelvoorstellingen, concerten, lezingen, enz. te helpen dekken, pondspondsgewijze, hoogstens tot een bedrag van f 10 per jaar, per persoon. Zutphensche IJsvereeniging. Bestuur Eere-Pres. Jhr. H. A. D. Coenen, Pres., C. C. Brunings, Vice-Pres Mr. J. J. Henny Secr.J. C. Goldenberg Thes.H. Evekink Jr., A. SteenlackGs. Beins, E. W. Frederiks, A Lijsen, A. G. Wijers, J. C. Camerling Helmolt en J. R. van den Berg van Saparoea. Telt circa 500 leden. Contributie f 1, Entree f 1, Neerland's Koning. Koninklijk Scherpschutters Ge nootschap (afd. Ned. Weerbaarheidsbond). Bestuur Pres. O. Baron van Wassenaer Secr. Jhr. F. A. Coenen. Telt circa 30 leden. Contributie gewone leden f 5 buiten gewone leden f 3 entrée f 3. Schietoefeningen aan den Laatsten Stuiver 's zomers van 1 Mei tot 1 Sept. alle Vrijdagen, 's namiddags te 5 uren. St. Hubert. Scherpschutters Genootschap (Afd. Ned. Weerbaarheidsbond). Bestuur: Pres., C. Schillemans, Vice-Pres. W. E. Ketjen Secr. en Thes. A. Velders. Telt circa 40 leden. Contributie f 3,50. Schietoefeningen aan den Laatsten Stuiver, 's zomers 's Woensdags des nam. te 5 uren. Zutphensche Scherpschuttersvereeniging „Gelria" (Afd Nederl. Weerbaarheidsbond). Bestuur pres. Marteu op den Winkelsecr. P. F. Servaas Smitspenningm. J. G. Glasercomm. van orde Joh. Winkels en J. de Roock. Telt circa 40 leden Contributie f 4,20. Schiet oefeningen aan de Stedelijke schietbaan des Dinsdag middags gedurende de maanden April tot October.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1891 | | pagina 79