BLAOWIJZKR. Opgave van verschillende Besturenvoor zooverre deze op de stad Zutplien betrekking hebben. Gasfabriek (gemeentel.), 56 Gasthuis (Oude en Nieuwe), 7b Gasthuis voor oogl. te Utr., 88 Gemeente-bestuur54 Aansprekers, 54 Afsch. sterke dr. (Afd. Zutpb.), 78 Anti Dienstverv. bond Anti-schoohvetverbond Arbeiders-vereeniging Arrond. Rechtbank Asyl Steen beek, Bad- en Zwem-inrichtingen Bakker's weeshuis (Gebr.), Begraafplaatsen Belastingen Bethel (Kerkgebouw), Betaalmeester (Rijks-) Bevolking Bijbelgenootschap Blinden te Amst. (Inst.), Blinden te Rott. (Werkinr.), Boden Bomhof Brand wezen Broederschap (St. Anth groote) 77 idem (idem kleine) 78 1 dem (idem idem van de Nieuwstad78 Broederschap (St. Anna 78 Burger-weeshuis76 Casino80 Christ Gerefonn. gemeente64 Christelijk Hulpbetoon86 Coin voorde kweekschool voor de Zeevaart te Leiden 10 Dansmeester (Stads), 72 Deurwaarders72 Diaconessen-inr te Utrecht88 Diaconie-weeshuis Domein zie Registratie Doofst te Rott (Inricht i Doofst, te Amst. (Inricht), Doofst, te Gron (Inst.), Doopsgezinde gemeente Eeredienst Evangelie en Belijdenis Evangel is. aan den Paardenw., 86 Evekink's Stichting (David), 75 Fonds aanmoediging Zeed 80 Fonds weduwen en weezen van onderwijzers89 Garnizoen73 80 78 GeneeskundeCl Gcnoolsch t.beoef v. natuurk. wetenscli., 78 Genootsch. totzedel. verbeter. der gevangenen 73 Gewap. dienst (Comm. v. d.}, 85 Gezondheids-Commissietl Gustaaf Adolf vereeniging, Genie Gymnasium Hervormde gemeente 62 Iloogere Burgerschool, ,;3 Huis v arrest (Regenten), 75 Hubert (St Hulpbank83 Hypotheek en Kadaster, 60 Israëlitische gemeente, 64 Israël weeshuis te UtrechttSub- Comm.)64 Jaarm te Zutph., ommez titel. Jongel vereen (Christ), 75 Jonged vereen Christ75 Kadasterzie Hypotheek60 Kamer van Koophandel61 Kantongerecht72 Kerken enz. 62 Kiescollegie, Ilerv Eered.62 Kiesvereen. (Polit.)67 Krankzinnigen-Gesticht, 75 Kring van wetenscli. onderh., 78 Kweekschool voor de zeevaart80 Landbouwers-vereeniging88 Liberale Kiezersvereenig voor het Kiescollegie03 Loterij61 Luthersche gemeente, 63 Lijkverbranding (Ver v.) 83 Maatsch van Landb.88 Maatsch. tot Nut van 't Algem 81 Maatsch tot bev van Nijverh., 84 Maatsch tot bev der Toonk 80 Maatsch van Weldadigheid87 Maatsch. van Welstand, 85 Meisjes- of Jongel. Vereen., 76 Mettray (Nederl.) Middelen van vervoer Militie en Schutterij Moederlijke Liefdadigheid, N Westph. Spoorw.-maatsch., Neêrlands-Koning Nieuwjaarsgift (Commissie) Notariaat Olympia Onderwijs Onderw -genootschap (Ned.), Onderwijzers (Vereen. Geld Onderwijzers (Vereen. Hoofd en Hulp-) Physica Pictura Politie Polyhymnia Postkantoor Prot. inricht van Weldadigh., Provinciale Staten (Leden Regentenhuis v arrest Registratie en Domeinen Rechterlijke macht, Roode Kruis Roomsch Katli. gemeente Schatters (Rijks) Scholen zie Onderwijs Schutterij Schutterij-Scherpschutters-ver- eeniging Sehuttevaer (Vereen.) Seminarie bij Batavia (Hulpco mité) Sociëteit (Buiten) Sociëteit ('Groote Sociëteit (Nieuwe) Spaarbank-Vereeniging Spaarkas Spoorwegen (Staats Spijskokerij 11. Vine. v. Paulo, Spijsuitd. (Prot. Vereen, v), Stedelijke ambtenaren Stoombooten Talitha Kurni Telegraafkantoor Tesschelschade (Vereeniging1, Tweede Kamer (Leden) Uittreksel sted. verorden., Unitas Veefonds Zutphens Landb -), Veerschepen Venduhuis van Not Vereen Lief hebberij-tooneel, Vereeniging tot het verschaffen van goede woningen aan de Arbeidende klasse, Vereen, ouderl en diak Vereeniging tot verspreid van stichtel blaadjes, Vereenig van Garanten Volksgaarkeuken Volksleesbibliotheek Volkslecskamer Volksonderwijs (Ver Volkszangschool Vrachtkarren Vredeb. (Ned.), Afd Zutphen, Vrijmetselaarsloge Waterstaat Weg Dieren-Apeldoorn Weg Zutphen-Emmerik Weg Devent., Zutphen Win terswijk Ijker der botervaten, Zendelinggenootschap Zetters (Collegie van Ziekenfonds (Stedelijk1 Zieken- en begrafenisfonds, Ziekenverpleg. (Zutph. Vereen, van) Zondagschool (Pair Best.) Zutphen's Mannenkoor Naamlijst van de verschillende Ambtenaren in de graafschap Zutphenenz. STAATSBESTUUR Staten-Generaal PROVINCIAAL BESTUUR Leden van de Staten van Gelderland Gedeputeerde Staten Bladz. 3 4

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1877 | | pagina 3