Notariaat Olympia Onderwijs Onderw.-genootschap (Ned.), Onderwijzers (Vereen. Geld.), Onderwijzers (Vereen. Hoofd en Hulp-), Patronaat-Best (Zondagsch.i Physica Pictura Politie Polyhymnia Postkantoor Prot inricht van Weldadigb Provinciale Staten (Leden Regenten huis v. arrest Registratie en Domeinen Rechterlijke macht Roode Kruis Roomsch Kath. gemeente, Schatters (Rijks), Scholen zie Onderwijs Schoolverbond Afd Zutph Schutterij Schutterij-Scherpschutlers-ver- eeniging Schuttevaer (Vereen), Seminarie bij Batavia (Hulpco mité) Sociëteit Buiten Sociëteit (Groote) Sociëteit iNieuwe) Spaarbank-Vereeniging Spaarkas Spoorwegen (Staats-), Spijskokerij II Vine. v. Paulo Spijsuitd (Prot Vereen v. St Hubert St Anne Broederschap St. Anthonie Gr. Broedersch St. Anthonie KI. Broedersch St. Anthonie KI. Broedersch. van de Nieuwstad, 81. Stedelijke ambtenaren54. Stoombooten100* Talitha Kumi32- Telegraafkantoor, 35. Tesschelschade (Vereeniging), 91. Tweede Kamer (Leden 51. Uittreksel sted. verorden 52. Unitas^0. Veefonds (Zutphens Landb -) 93. Veerschepen109' Venduhuis van Not.75. Vereen Liefhebberij-tooneel83. Vereeniging tot het verschaffen van goede woningen aan de Arbeidende klasse84. Vereen ouderl en diak 66. Vereeniging tot verspreid, van stichtel. blaadjes Vereenig. van Garanten 83. Volksgaarkeuken7ö. Volksleesbibliotheek, 86. Volksleeskamer86. Volkszangschool87. Vrachtkarren98. Vredeb (Ned.), Afd Zutphen, 87. Vrijmetselaarsloge8 Waterstaat61. Weg Dieren Apeldoorn, 94. Weg Zutphen-Emmerik94. Weg DeventZutphen Win terswijk 94. Ijker der botervaten 62. Zendelinggenootschap92. Zetters (Collegie van), 61. Ziekenfonds (Stedelijk), 81. Zieken- en begrafenisfonds88. Ziekenverpleg (Zutph Vereen. van92, Zutphen's Mannenkoor, 84, (Naamlijst van de verschillende Ambtenaren in de graafschap Zutphenenz.) Bladz. STAATSBESTUUR3 Staten-Generaal PROVINCIAAL BESTUUR 4 Leden van de Staten van Gelderland Gedeputeerde Staten0 Ambtenaren, bij het Provinciaal Bestuur Gemeente-Besturen Politieke kiesvereenigingen Militie Dienstdoende Schutterij Garnizoen Kamers van Koophandel en Fabrieken Collegiën van Zetters Geneeskunde en Geneeskunst oefenaren Maatsch tot Nut v 't Algem. en instellingen van de versch. dep Geldersche .Maatschappij van Landbouw Landbouw-Vereenigingen District-Veeartsen Gemeente-Veeartsen Fonds ter aanmoediging en ondersteuning van de gewapenc dienst in de Nederlanden Nederlandsche Vereeniging tot afschaffing van sterken dran Vrijmetselaars-Loge Karei van Zweden Nederlandsche Vredebond Ned Maatschappij tot bevordering van Nijverheid Nederlandsch Schoolverbond Anti-Schoolwetverbond 6-11 14 1 17 18 Liefdadige instellingen, alsmede die tot voorkoming van armoede. 1922 KERKDIENST. Hervormde Eeredienst22—24 Christ. Gereformeerde Gemeenten 25 Evang Luthersohe Gemeenten Doopsgezinde Gemeenten Roomsch-Katholijke Eeredienst26 Israëlitische gemeenten 27 ONDERWIJS. Latijnsclie Scholen 28 Gymnasiën lloogere Burgerscholen Middelbare school voor meisjes29 Lager onderwijs 34 RECHTERLIJKE MACHT. Gerechtshof, Arnhem Arrondissements-Rechtbanken Kantongerechten35 Politiewezen 3o Commissarissen van Politie Rijksveldwachters en bezoldigde Opzieners der Jacht en Visscherij. Notarissen 3^ Administratie der directe belastingen, in- en uitgaande rechten en accijnsen38 Ontvangers Surnumerairs van de inspectieöJ Commiesen Hypotheken en Kadaster Bestuur der Registratie en Domeinen44 Posterijen Rijks-Telegraaf4^ Staats-Spoorwegen

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1876 | | pagina 4