Salon de idiotograpliie. 146 ADRESSEN. fijne galanteriën. J. J. Hilbers, Hoek Markt en Sprongstraat, E. 259 te Zutphen. Werktuigkundige. H. van Erkel, Halterstraat, A. 83. Magazijn van naaimachines, geijkte koperen gewigten en balansen voor gewone en fijne weging. Bascules, Briefwegers, Thermometers, Electrische schellen, enz. Inrigting tot het herstellen van boven genoemde artikelen. Bliksemafleiders worden volgens de nieuwste methode vervaardigd en geplaatst. Fabrikant van Kerk- en Huis-Orgels en Pia no's. N. S. Leijser, Sprongstraat, E. 266. Vernieuwen, stemmen en repareeren van orgels, piano's en verdere muziek-instru- menten. Verkoopt en verhuurt piano's. Levert piano's van de beroemdste fabrieken tegen fabrieksprijs; alsmede mélodiums eu verdere blaas- en strijk-instrumenten van de beroemdste fabrieken in den kortst mogelijken tijd. Voorhanden: bandoniums, accordiums, kinder-blaasinstrumentenglas-piano's, glas-harmonica's. Bustes en photograpbieën van componisten. Muziek van verschillende uitgevers enz. Bestellingen worden zoo spoedig mogelijk uitgevoerd. Papierfabriek en papierhandel. Willem His- sink, Oude wand, E. 174. Alle soorten van schrijf-, druk-, tabaks- en pakpapieren. Fabrikant in parapluies en parasols. B. L. P. Sciarone. Magazijn te Zutphen, Houtmarkt, E. 351. Maga zijn te ArnhemTurfstraat. Fabrikant in parapluies. Handel in manden in alle soorten. Zeemleer en borstels. J. G. Schmidt, Bpukerstraat, E. 205. Photograpbie. H. W. van der Worp, Oudewand, E. 67. Reproductiën van alle bestaande portretten. Medaillon-, visite kaarten-, Victoria kabinet-, Rembrand-, en levensgroote portretten. Lijsten in ruime keuze voorhanden. J. C. REES 1 NOK, hoek Berkelkade, over het Station, B. 313a. ADRESSEN. 147 Kart van Fldik, Beukerstraat, E. 268. Magazijn van Engelsch en Fransch porselein, kristal, glas- en aardewerk. Galanteriën, verlakt, Argent Christoffle, Britania-metaal enz. Depot van toilet- en andere zeepen van de Gebr. Dobbelmans te Nijmegen. Hagazij u van fijne Fransclie en Engelsche porseleinen. H. Hasselman, Laarstraat, D. 3. Tafel en thee-serviezen. Kristal en glas. Theebladen. Engelsch en ge woon aardewerk. Kijtuigmakers. Firma Wijnand van Gulick en Teerink en Gomp., Spittaalstraat, D. 422. Huis- en rijtuigschilder. D. J. van Dieren, Turf straat, E. 330. Huis- en rijtuigschilder. J. W. van Dieren, Schup- stoel, E. 225. Handel in venster- en spiegelglas. Agent van spiegels van de Koninklijke Spiegelfabriek Engelenburg en Deibei te Arnhem. Huis- eu rijtuigschilder. G. Kelholt, Rijkenha gen, E. 10. Huis- en rijtuigschilder. G. H. Voskamp, Spit taalstraat, D. 418. Handel in venster-en spiegelglas, verfwaren, lakken en vernissen tegen fabrieksprijzen. Schoen- en laarzenmaker. J. C. Rietberg, Sprong straat, E. 254. ln Heeren- en Dames-laarsjes en overschoenen. Hagazijn van heeren-, dames- en kinderlaarzen en schoenen, vilten pantoffels, overschoenen enz# j. Weijenbergh, Spittaalstraat, G. 298, over den Boompjeswal. Vaste fabrieksprijzen. Schoorsteenveger en rookverdrijver, met ventilatie door verwarmde lucht. J. G. Förch en Lomp., Hoek Laar straat en Bornhovestraat, E. 131.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1874 | | pagina 77