Pettenfabriek en Hoedenmagazijn. 140 ADRESSEN. Onderwijzer in liet liandteekenenboetseeren ;nz. D. G. Ezerman, Beukerstraat, E. 318. Hoedenfabriek. J. Fowarge, Turfstraat, B. 6. Chapeaux de pail Ie d'ltalie, feutre, fanlaisie et nouveautés. Bian- chissage et appröt. Grand assortiment de chapeaux d'hommes etc. Fournitures de modes, rubans, fleurs et nouveautés. Fabriek van stroo-boeden in alle soorten, als- in ed e jongens-petten en mutsen. J. A. Fifis, Turf straat, E. 324. Blanchissage et apprêt. Rubans, fleurs et nouveautés. Fabriek van castoren en zijden koeden. J. Geurts, Korte Beukerstraat, E. 296. Wascht, verft en ver andert hoeden naar de nieuwste modellen. K. A. H eijhoff, Houtmarkt, E. 358. Horloge-maker. J. A. Nij land, Lange Hofstraat, G. 200. Handel in horloges, pendules, klokken enz. Stads-Horlogemakerinstrumentenmaker en opticus. F. A. A. Bücker, Turfstraat, B. 13. In hor- logespendules, klokken, barometersthermometerstooneelkijkers alle soorten van brillen, lorgnetten en optische instrumenten. Reparatiën aan bovengenoemde artikelen. Wederlandscke maatschappij van hypotheek- verzekering-gevestigd te Amsterdam Kapitalisten, voogden, curators, bestuurders van spaarkassen, stichtingen enz. kunnen door tusschenkomst der Maatschappij, 4, en 5 pet. interest, kos teloos gelden uitzetten op hypothekendie tegen alle verlies verzekerd worden, en waarvan de Maatschappij ten opzichte zoowel van aflos singen van kapitaal als voldoening van interessen de prompte beta ling waarborgt. De Maatschappij wenscht door hare tusschenkomst gelden op hy potheek te plaatsen. Alle risico komt, tegen betaling eener vaste premie, voor rekening der Maatschappij, zij is aansprakelijk voor alle verlies, zij betaalt ten behoorlijken tijde aan den geldschieter het kapitaal terug en voldoet de interessen; de geldschieter be- ADRESSEN. 141 komt door hare tusschenkomst dubbelen waarborg, vooreerst het verbonden onroerend goed zelf, waarvan de bewijsstukken niet bij de Maatschappij maar onder den geldschieter zeiven blijven berusten, en in de tweede plaats het kapitaal der Maatschappij a f 1,000,000. Aan den geldschieter verblijft wijders de keuze van den notarisvoor welken de hypothekaire akte zal worden verleden. Nadere inlichtingen geeft de heer B. P. Plantenga, Houtmarkt, E. 360«, hoek Sprongstraat. T. O II W HEESTER COm ZÜTPHEK. ET DE PARFUMEUR. Parfumerie Pine. POSTICHES. Dépöt special de la maison Demarson, Chétélat Go. a Paris, medaillée h plusieurs expositions. Parfumerie Rieger, Rimmel, Eeckelaers, a Frankfort, Londres et Bruxelles. EAU Eau des Fées. Mélanogène. Eau de Berger. extrait toni que. Tand-, Nagel-, Haar- en Kleêrschuijers. végétal. Buffelhoorn, Caoutchouc en Schildpadkammen, Toiletsponsen Sponszakken en Badmutsen enz. Zaadmarkt, C. 280. Tabak, sigaren en kruidenierswaren. Raap- en lijnkoeken. J. van Dick Gz., Turfstraat, B. 11. Groot- en Kleinhandel. Tabak, snuif en sigaren. Handel in koffie, tbeesuiker, chocolade en kruidenierswaren. A. Makkink, Groenmarkt, B. 46. Tabak-, snuif- en sigarenfabriek. Handel in koffie, tbee, suiker en cliocolaad. C. D. M u ij- derma nLaarstraatE. 99. koffietlieetabaksigaren en kruideniers waren. Groot- en kleinhandel. G. H. Dij kerm an, Lange Hofstraat, C. 230. Depót van Thee in pakjes gemerkt Houqua volgens prijscourant.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1874 | | pagina 74