138 ADRESSEN. Terzekering-maaiscliaiipij i Ves<a te Amsterdam, Goedgekturd bij Koninklijke Besluiten. (Maatsch. kapitaal f 1,000,000). Deze Maatschappij verzekert tegen alle schade door brand ontstaan: gebouwen, meubelen, schepen, fabrieken, koopman schappen, gereedschappen, vee, oogst enz. Inleg en administra tiekosten worden niet berekend. Agent voor Zutphen en omstre ken B. P. Plantenga, Houtmarkt, E. 360a. Brusselsche Brandwaarborg-Maatschappij t Ze kerheid en Ülnst.Vaste premiën. Opgericht 1819. Agent voor Zutphen, D. A. van Eldik, Lange Hofstraat, naast den Wijn- huisloren. Bij Thomas Comp., Turfstraat B. 2, Zutphen, zijn steeds voorhandenBreukbanden in alle soortenelastieke-, tinnen- en glazen spuiten in diverse grootten; elastieke windkussens; ijszak- kenmelkzuigers; zogglazen; glazen buisjes voor koepokstof; passa- riums; hardgommen hestrophores; suspensoirs; irrigaleurs; kopglazen enz. Stoom-trasfabrieken en Portland-cement te Zut phen en te Zalt-Bommel. Willem His sink, Oudewand, E. 174. Expediteur. R. A. M. Tcegelman, firma Beek en Teegelman, Beukerstraat, E. 200 Begonnen dames liaudwerken en alle daartoe benoo- digde artikelen. Heeren-hoeden. Garen en band. Garnee ringen, parfumerieën. E. van Roekei, Turfstraat, B. 9. Magazijn van daines handwerken en tapis seriën, wollen, saijetten, garen, band enz. Gezusters Mak kink, Turfstraat, E. '333. Belasten zich ook met het opmaken van werken naar de nieuwste modellen, het overbrengen van patro nen op alle stoffen, enz. magazijn van galanterieën, kramer ij en en kin derspeelgoederen. Wed. H. J. Egberts, Turfstraat, E. 328. Gebreide goederen en witte manufacturen. Ga ren en band. H. van Eek, Sprongstraat, E. 262. ADRESSEN. 189 Binnen- en buitenlandsck gedistilleerd en wij nen. R. A. M. Teegelman, Beukerslraat, E. 200. Diverse bieren op fust en flesschen. Binnen- en buitenlandsck gedistilleerd, Likeu ren, "Wijnen en Bieren. Valkenhoff Petersen, Laarstraat en Korte Hofstraat. Slijterij in sterke dranken, Fabriek van alle soorten van balletjes. A. Op den Winkel, Hout markt, C. 268. Deventer en Groninger kruidkoek. Depot van oprechte Dalfser moppen. Goud-, zilversmid, graveur, kunstliaarwerker, taxateur en reparateur. B. W. van Eldik, Hout markt over de Frankesteeg. Ruime keuze van alle artikelen, tot het vak behoorende. Steeds voorhanden onverbeterlijk bewerkte lepels en vorken en serviezen, kristallen met zilver gemonteerde voor werpen om te dienen als geschenk voor jubelarissen (de vereischte inscriptiën worden keurig gegraveerd en billijk berekend). Gouden zegelringen met wapengravuren in jaspis of cornalijn. Neemt juwee- len, goud en zilver tegen de hoogste waarde. Gouden Heeren- en Dameshorloges in billijke prijzen, voor wier deugdelijkheid wordt in gestaan. Alle binuen- en buitenlandsche decoratiën, ordelinlen, rozetten, insignes enz. worden geleverd tegen dezelfde prijzen als bij den Hofleverancier te Amsterdam. Goud-, zilversmid, kunstliaarwerker, graveur, reparateur. A. J. Westerbeek van Eerten, Beuker slraat over het Schipstoel, E. 221. Beveelt zich aan tot het leveren van alle groole en kleine gouden en zilveren werken, welke in zijn vak voorkomen, alsmede alle soorten van koralen, het snijden in jaspis, cornalijn enz. Neemt juweelen, goud en zilver tegen de hoogste waarde over. Kunst-, wapen- en stempelgraveur. D. J. ten Ca te, Beukerstraat, E. 318'-. Leverancier van stempel-inkt. Graveert familie-wapens, handteekeningen, portretten, platen aan deuren, enz. Bestellingen wedden dadelijk afgeleverd. Stoom-grutterij en lijnmeelfabriek.J. C. Muij- derman, Turfstraat, B. 3. Koopman in raap- en lijnkoeken. Koloniale waren, granen en tarwemeel in soorten.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1874 | | pagina 73