134 ADRESSEN. Magazijn van galanterieën, kramerijen en kin derspeelgoederen. - Wed. H. J. Egberts, Turfstraat, Gebreide goederen en witte manufacturen, €Sa- ren en band. H. van Eek, Sprongslraat, E. 262. Binnen- en buitenlandscb gedistilleerd en wij nen. R. A M. Teegelman, Beukerstraat, E. 200 Diverse nieren op fust en flesschen. Binnen- en buitenlandscli gedistilleerd, Likeu ren, Wijnen en Bieren. Val k enhoff Petersen Laarstraat, Sprongstraat en Korte Hofstraat. Slijterij in sterke dranken, Fabriek van alle soorten van balletjes. A. Op den Winkel, Hout markt, C 268. Deventer en Groninger kruidkoek. Depot van oprechte Dalfser moppen. Goud-, zilversmid, graveur, kunsthaarwerker, taxateur en reparateur. B. W. van Eidik Houtmarkt over de Frankesleeg. Ruime keuze van alle artikelen' tot liet vak behoorende. Steeds voorhanden onverbeterlijk bewerkte' lepels en vorken en serviezen, kristallen met zilver gemonteerde voor werpen om te dienen als geschenk voor jubelarissen (de vereischte inscriptiën worden keurig gegraveerd en billijk berekend). Gouden zegelringen met wapengravuren in jaspis of cornalijn. Neemt juwee- len, goud en zilver tegen de hoogste waarde. Gouden Heercn- en Dameshorloges in billijke prijzen, voor wier deugdelijkheid wordtin- geslaan. Goud- zilversmid, kuustliaarwerker graveur reparateur. A. J. Westerbeek van Eerten, Beuker straat over het Schupstoel, E. 221. Beveelt zich aan tot het leveren van alle groote en kleine gouden en zilveren werkenwelke in zijn vak voorkomen, alsmede alle soorten van koralen, het snijden in jaspis, cornalijn enz. Neemt juweelen, goud en zilver tegen de hoogste waarde over. Hoedenfabriek. J. Fowarge, Turfstraat, B. 6. Chapeaux de pailie d'ltaliefeulre, fantaisie et nouveautés. Blan- chissage et apprèt. Grand Assortiment de chapeaux d'hommes etc. Fournitures de modes, rubans, fleurs et nouveautés. ADRESSEN. 135 Fabriek van castoren en zijden boeden. J. Geuris, Korte Beukerstraat, E. 296. Wascht, verft en ver andert hoeden naar de nieuwste modellen. Horloge-maker. J. A. N ij land, Lange Hofstraat, C. 200. Handel in horloges, pendules, klokken enz. §tads-Horlogemakerinstrumentenmaker en opticus. F. A. A. Bücker, Turfstraat, B. 13. In hor loges, pendules, klokken, barometers, thermometers, toorieelkij- kers, alle soorten van brillen, lorgnetten en optische instrumenten. Reparatiën aan bovengenoemde artikelen. Horlogemaker en iustrumenteumaker. S. Telgmann, Beukerstraat, E. 218. In horloges, pendules, regulateurs, klokken, speeldoozen enz. Handel in buiden en vellen, oude en nieuwe metalen. D. Spanjer, Barlheze, B. 266. UTederlandscbe maatschappij van hypotheek- verzekering, gevestigd te Amsterdam. Kapitalisten, voogden, curators, bestuurders van spaarkassen, stichtingen enz. kunnen door tusschenkomst der Maatschappij, a 4, 4| en 5 pet. interest, kos teloos gelden uitzetten op hypothekendie tegen alle verlies verzekerd wordenen waarvan de Maatschappij ten opzichte zoowel van aflos singen van kapitaal als voldoening van interessen de prompte beta ling waarborgt De Maatschappij wenscht door hare tusschenkomst gelden op hy potheek te plaatsen. Alle risico komt, tegen betaling eener vaste premie, voor rekening der Maatschappij, zij is aansprakelijk voor alle verlies, zij betaalt ten behoorlijken tijde aan den geldschieter het kapitaal terug en voldoet de interessende geldschieter be komt door hare tusschenkomst dubbelen waarborg, vooreerst het verbonden onroerend goed zelf. waarvan de bewijsstukken niet bij de Maatschappij maar ouder den geldschieter zeiven blijven berustenen in de tweede plaats het kapitaal der Maatschappij a 1,000,000. Aan den geldschieter verblijft wijders de keuze van den notaris, voor welken de hypothekaire akte zal worden verleden. Nadere inlichtingen geeft de heer B. P. Plantenga, Houtmarkt, E. 360a, hoek Sprongstraat.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1873 | | pagina 71